Навушники Carat Pro піднімуть ваші тренування на новий рівень

Незалежно від того, займаєтеся ви спортом постійно або вперше переступаєте поріг тренувального залу, вам потрібні будуть точні показники стану здоров'я. Ця інформація допоможе скласти більш ефективну і безпечну спортивну програму, засновану на ваших індивідуальних параметрах. Навушники Carat Pro стали першими в своєму роді бездротовими пристроями, здатними чітко відслідковувати ваші показники і допомагати під час тренувань. При цьому працюють вони на протязі 9 годині на одному заряді.

Навушники оснащені монітором серцевого ритму. Розробники стверджують, що з вушних моніторів можна отримувати найбільш точні дані. Та й останні дослідження фітнес-трекерів на зап'ясті показують, що вони не завжди ефективні. Не виключено, що з вушним монітором і правда вийде домогтися кращих результатів з точними показниками серцевого ритму і біоритмів уцілому.

Навушники Carat Pro

Не всі спортивні заняття однакові, як в плані процесу, так і по затрачених зусиллях з вашого боку. У навушників Carat Pro є п'ять різних режимів для тренувань: біг, ходьба, їзда на велосипеді, йога, заняття в залі. Те, що займаючись йогою, ви робите менше кроків, не означатиме, що ваше тренування не зараховано. Перемикатися між режимами можна буде за допомогою супутнього додатка.

Carat Pro

Але особливо цікавою тут є функція аудіо-тренінгу під час тренувань. Вам достатньо буде натиснути всього одну кнопку, щоб отримати актуальну інформацію про свій стан, а також поради про те, як підвищити ефективність тренування. Дані ви будете отримувати в залежності від обраного спортивного режиму. Щоб активувати навушники-монітор, вам буде потрібно просто двічі натиснути на кнопку старту.

Навушники для спорту Carat Pro

Коли ви займаєтеся, навушники не транслюють вам тишу. Вони працюють за інноваційною технологією SDS (Speed Dependent Sound), завдяки якій ви зможете підвищити продуктивність тренувань. Залежно від вашої швидкості, навушники будуть програвати біти і звуки, призначені для того, щоб ви продовжували рухатися. Звукові ефекти будуть перемикатися між нормальним звучанням і басами. Ці звуки будуть підбадьорювати вас, коли потрібно напружитися. І заспокоювати, коли прийде час завершувати заняття.

Спортивні навушники Carat Pro

На виробництво навушників Carat Pro збиралися кошти на Kickstarter. Запланована сума була зібрана, проект профінансований. Передбачається, що якщо все пройде за планом, інвестори отримають свої навушники вже в червні 2017 року. Майбутня роздрібна ціна позначена в 99$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар