Синтезатор Toraiz AS-1 готовий поповнити діджейський арсенал

У минулі часи діджею за пультом досить було мати можливість міксувати треки і крутити платівки. У клубі або на дискотеці люди і так танцювали до упаду. Але часи змінилися. Арсенал діджея почав поповнюватися синтезаторами і ритм-машинами. тепер Компанія Pioneer DJ об'єдналася з Dave Smith Instruments для створення нового діджейського інструменту: звук моно синтезатора під назвою Toraiz AS-1.

Це об'єднання привело двох експертів у своїх сферах діяльності до створення єдиного інструмента. Компанія Pioneer роками створює якісне діджейське обладнання. А компанія Dave Smith Instruments випускала аналоговий синтезатор Prophet-5, яким активно користувалися такі виконавці як Duran Duran, Gary Numan і Eurythmics. Синтезований девайс Toraiz AS-1 був заснований на аналоговій схемі синтезатора Prophet-6 від Dave Smith, модернізованій сучасній версії легендарного Prophet-5.

Синтезатор Toraiz AS-1

Новий монофонічний синтезатор має два осцилятора, напругу на яких можна контролювати. З їх допомогою вийде добитися пилкоподібних і пульсуючих сигналів. Також інструмент оснащений двома VC-фільтрами для акустичного моделювання, двома генераторами обвідної, чотирьох-контактним фільтром низьких частот (він здатний самостійно генерувати коливання) і резонансним високочастотним фільтром. На інструменті є сім різних ефектів з Prophet-6 (включаючи уповільнення, хор і акустичний лазер), використовувати які можна як поодиноко, так і поєднуючи.

Pioneer DJ Toraiz AS-1

Інтерфейс на верхній частині пристрою сфокусований на діджейському перфомансі. Тут користувач знайде важелі налаштування параметрів, клавіатуру-тачпад, тач-слайдер та інші невеликі вбудовані кнопки. У інструменту є 495 заздалегідь запрограмованих режимів, кожен з різним звучанням і 64-ступінчастою послідовністю. Користувачі зможуть додатково зберегти до 495 власних режимів. Отримати інформацію про параметри та режими можна буде на OLED-дисплеї, розташованому на верхній частині Toraiz AS-1.

Toraiz AS-1

Синтезатор буде виготовлятися й продаватися компанією Pioneer DJ. Вартість оголошена в 499$, повноцінний реліз призначено на березень 2017 року. А поки можна оцінити можливості нового інструмента на представленому розробниками відео.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар