Спікербар Sonos PLAYBASE займе місце під вашим телевізором

Компанія Sonos представила новий спікер, Sonos PLAYBASE, призначений для установки під ваш телевізор. Він зможе забезпечити вас кращим звуком, ніж вбудовані в телевізор колонки, якими б крутими (за мірками виробника) вони не були. Так, спікербар у компанії Sonos вже є: кілька років тому був випущений PLAYBAR. Але PLAYBASE став реакцією на те, як саме багато користувачів вважають за краще встановлювати свої телевізори. Замість того, щоб вішати мовлення на стіну, майже три чверті власників плоских телевізорів ставлять їх на столи, тумбочки або інші відповідні предмети обстановки.

Тепер між підставкою телевізора і тумбочкою можна поставити ще й PLAYBASE. Спікер за формою широкий, але невисокий: по висоті він лише 58 мм. Цей одинарний блок, виконаний з покритого склом полікарбонату, дійсно нагадує не колонку, а спеціалізовану підставку. Він може не тільки приховувати вібрації, але і без проблем витримувати вагу телевізора.

Спікербар Sonos PLAYBASE

Спереду можна побачити 43 000 крихітних отворів, які формують акустичні грати. А ззаду розташовано десять драйверів: шість середнього класу, три динаміка і один вуфер. У кожного є свій окремий підсилювач, а в Sonos обіцяють, що спікер буде забезпечувати набагато більш широкий формат павільйонного звуку, ніж від нього очікуєш.

Спікер Sonos PLAYBASE

Підключити спікер PLAYBASE буде дуже просто. Він може зв'язатися бездротовим шляхом по Wi-Fi з вашим домашнім роутером. Або його можна підключити по оптичному кабелю до телевізора, формуючи домашню мережу Sonos. На жаль, можливості підключити до нього HDMI-кабель не передбачено, як і можливості перемикатися між різними цифровими джерелами без ручного переключення. Зате пізніше в цьому році PLAYBASE отримає інтеграцію з Alexa від Amazon.

Sonos PLAYBASE

Спікер PLAYBASE можна буде пов'язати з іншими домашніми спікерами від Sonos, щоб створити звукову систему для домашнього кінотеатру. Також передбачена сумісність з системою настройки Trueplay від Sonos. Оформити попереднє замовлення на спікер поки можуть тільки власники інших девайсів Sonos, але у відкритий продаж PLAYBASE відправиться вже 4 квітня за ціною в 699$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар