Пристрій LG TONE Studio для прослуховування музики відправляється в магазини

Пристрої для прослуховування музики, які обертаються навколо шиї, останнім часом стали дуже популярні. Правда, менш дивними це їх поки не зробило. Вони пропонують свободу пересування, а також наявність бездротових навушників, але поки не увійшли в нашу повсякденність щільно. Можливо, все зміниться завдяки LG. Дві версії серії TONE компанія анонсувала ще на виставці CES 2017. І ось нарешті одна з цих моделей, LG TONE Studio, зовсім скоро відправиться в продаж, пропонуючи користувачам не тільки свободу пересування, але і відмінний об'ємний звук.

Так-так, TONE Studio за словами розробників повинна приносити нам неймовірний об'ємний і багатий звук. На самому пристрої розташовано аж чотири спікера: два динаміка повного спектра встановлені так, щоб знаходитися прямо за вухами носія, а два інших стоять на кінцях "намиста" під ним самим і передають вібрації аудіо на ваші ключиці. Виходить, що вас дійсно оточує звук.

Пристрій LG TONE Studio

Схоже, що у TONE Studio все також є навушники, які ви можете увіткнути, щоб слухати музику по-старому. Але вони призначені тільки для того, що вам потрібно прослухати персонально. Хороший звук вони не забезпечать. Для цього є чотири динаміки безпосередньо на пристрої. Хочете насолоджуватися музикою повноцінно? Чи не затикайте вуха навушниками. Так ви не тільки насолодитеся музикою, але і не пропустіть нічого з навколишніх шумів, коли це необхідно.

Аудіо намисто LG TONE Studio

Само собою, це означає, що все навколо будуть чути те ж, що і ви. Але вони не зможуть насолодитися тим же об'ємним звуком. Якщо тільки у них немає власного намиста TONE Studio, тому що в LG передбачили можливість парного прослуховування одного і того ж плейлиста. У вашого товариша програватиметься та ж музика. Точно в такому ж об'ємному форматі.

Навушники в LG TONE Studio

Насамперед TONE Studio відправиться на продаж з близькосхідних країн. Вже на цьому тижні. А до кінця місяця пристрої дійдуть і до продажу в Північній Америці. В Азії та Латинській Америці девайси з'являться тільки в квітні, а решті Європи і зовсім доведеться чекати до травня. Вартість одного пристрою не була оголошена.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар