Навушники Marshall Monitor обіцяють 30 годин роботи на одному заряді батареї

Бездротових навушників на Bluetooth на сучасному ринку хоч греблю гати: на будь-який смак, під будь-які потреби. Але компанія Marshall сподівається привернути вашу увагу своїми новими навушниками Monitor. Те, що компанія Marshall принесла за останні 55 років для музичної індустрії багато, незаперечний факт. Але чи зможуть Bluetooth-навушники Monitor позмагатися з іншими високотехнологічними конкурентами в цій ніші?

Навушники Marshall Monitor закривають вухо

Вже по дизайну зрозуміло, що виробник Marshall вирішив прикувати загальну увагу до цих навушників. Пристрій з тих зображень, якими поділилася компанія, являє собою естетичне нагадування про популярних підсилювачах Marshall. І, якщо ви шукайте пару по-справжньому шикарних навушників, то можете вже зараз зупинитися саме на цих. Тим більше що для Marshall модель Monitor стає першою подібною. Раніше компанія не проводила навушники, що повністю закривають вухо.

Навушники Marshall Monitor

В Marshall оснастили пару навушників Monitor системою Bluetooth aptX, яка повинна надавати підвищений бітрейт для кращого звуку. Крім цього, система Bluetooth aptX повинна допомогти впоратися з проблемами рассинхронизации звуку з відео, при цьому надаючи навушників радіус покриття трохи більше, ніж 9 метрів.

Marshall Monitor

Але найбільш вражаюче тут те, що в Marshall обіцяють 30+ годин роботи навушників на одному заряді батареї. У реальності це, звичайно, буде варіюватися в залежності від того, що ви конкретно в навушниках робите. Але це дуже здорово, що комусь із виробників подібних гаджетів вдалося домогтися трідцатічасовой роботи. А коли навушники нарешті потрібно зарядити, просто підключіть їх до джерела живлення по кабелю microUSB. А ще можна використовувати джек в 3,5 мм, щоб перетворити їх у звичайні дротяні навушники.

Схоже, що в Marshall зібрали непогану пару навушників. Їх вже можна вибрати і замовити на сайті компанії, якщо вам вже дуже хочеться випробувати. Але, звичайно, варто приготуватися до того, що доведеться витратитися, адже вартість на Marshall Monitor була оголошена в 250 $.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар