Аудіосистема BeoSound Shape від B&O кріпиться на стіну і відмінно доповнює дизайн приміщення

Компанія Bang & Olufsen випускає зазвичай не тільки функціональні, але і вельми стильні аксесуари. Багато спікери цього розробника можна по праву вважати предметами мистецтва. Нове весняна пропозиція від B&O аналогію з мистецтвом і зовсім втілює в реальність. Це BeoSound Shape: аудіосистема модульного дизайну, яка кріпиться на стіну.

BeoSound Shape являє собою пристрій, подібного якому ми у B&O раніше і не бачили. Воно продається наборами: базовий комплект включає в себе BeoSound Core, чотири спікера, дві акустичних заслінки і один підсилювач. Кожен елемент прив'язаний до власної "плитці", набори можна при бажанні та можливостях розширювати. Таким чином користувачі зможуть змінити аудіосистему повністю під себе.

Аудіосистема BeoSound Shape від B&O

Найважливішим елементом є Core, який працює як хаб. Він може транслювати музику, використовуючи Bluetooth 4.1, Apple AirPlay, Chromecast, Spotify Connect або з'єднання з BeoPlay. І саме цей елемент розподіляє звук між підсилювачами і спікерами, тоді як плитки з заслінками покликані запобігти рикошет звуку по кімнаті. Один Core може працювати з 11 підсилювачами, кожен з яких зв'язується з 4 спікерами. Теоретичний максимум одного такого набору — 44 спікера.

BeoSound Shape від B&O

Але найцікавіше те, як ця система виглядає. Аудіосистема складається з шестикутних плиток, до яких кріпляться її елементи. Плитки можна з'єднувати разом, складаючи з них різні форми і візерунки на стіні. І, незважаючи на те, що система ще не вирушила в продаж, в B&O вже обіцяють запустити онлайн-конфігуратор для спікерів, за допомогою якого користувачі зможуть створювати свої унікальні оригінальні колажі.

Bang & Olufsen BeoSound

Така розстановка спікерів по стіні хороша не тільки дизайном. Унікальний алгоритм дозволить поширювати звук по всіх пов'язаних спікерам системи, що розширить загальну звукову зону. Звучить-то це все здорово, але варто враховувати і можливі підводні камені. Наприклад, те, що система вийде досить важкою. Кожен підсилювач важить 2,4 кг, а спікери тільки на 100 грам менше. Розміри кожної плитки складають 36,4 х 32 см, а в товщину вони 11,1 см. Колір плиток можна вибирати, розробники представили різні варіанти кольорів матеріалу, що покриває плитки.

Установка такої системи потребує певних навичок, її не вийде зібрати, як табуретку з ІКЕА. Так що, приготуйтеся витратитися ще й на установників. А базовий набір BeoSound Shape обійдеться в 4 250 $. Купити такий можна буде вже в серпні.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар