Плеєр A&ultima SP1000 від Astell&Kern вразить будь-якого аудіофіла

Багатьом користувачам, які люблять слухати музику в дорозі або під час занять спортом, мабуть, досить для цього смартфона. Підключив навушники і сів у маршрутку. Підключив бездротові і відправився на бігову доріжку. Але справжні аудіофіли   — це зовсім інша історія. Людям, що збирає аудіо-колекції в форматах типу FLAC, зазвичай не шкода грошей на обладнання, що дозволяє насолодитися всіма гранями звуку. Тому вони навряд чи зможуть пройти повз новинки A&ultima SP1000 від компанії Astell&Kern, що пропонує звучання преміум-класу. І за це звучання доведеться заплатити високу ціну, раз десь в п'ять перевищує вартість LG G6, який може похвалитися опцією Quad DAC в 32 біта і іншими преміум-особливостями.

Звичайно, у A&ultima SP1000 є власний DAC, набагато більш вражаючий, ніж на LG G6. У корпус плеєра простіше впихнути необхідне залізо, ніж в смартфон. Більш того, тут навіть два DAC, один для правого аудіо-каналу, а інший для лівого. Але набагато більш розробники з A&K пишаються тим, що модель A&ultima SP1000 стала їх першим аудіо-плеєром з високою роздільною здатністю, що працюють на восьмиядерний процесор. У теорії це дозволяє прискорити завантаження і обробку аудіо-даних, поліпшити відтворення звуку і згладити роботу призначеного для користувача інтерфейсу.

Плеєр A & ultima SP1000 від Astell & Kern

У випадку з моделлю A&ultima SP1000 швидкість взагалі має велике значення. З портом USB 3.0 можна передавати дані зі швидкістю до 10 Gb в секунду. Звичайно, якщо і джерело даних з іншого боку підтримує USB 3.0. Також плеєр буде заряджатися швидше, до показників в 9 V/1.67 A. Плеєр A&ultima SP1000 навіть може паралельно здійснювати завантаження файлів і зарядку.

Говорячи про швидкість, не можна не відзначити і швидкий доступ до всіх можливостей плеєра, здійснюваний завдяки його дизайну. Коліщатко регулювання гучності розташоване зручно, кнопка включення-виключення теж передбачена. Як і зі смартфоном, ви без проблем зможете активувати і блокувати екран плеєра. Загальний дизайн плеєра натхненний дорогоцінними каменями.

Плеєр A & ultima SP1000

Корпус плеєра A&ultima SP1000 виконаний з нержавіючої сталі, розробники передбачають і варіант з мідним корпусом. Обійдеться такий програвач вам в 3,499 $. Але якщо ви справжній аудіофіла, по відчуттях від прослуховування висока ціна себе напевно виправдає.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар