Спікер Sound Heroes від Kalium Labs потрібен вашому будинку як Бетмен Готему

Спікери бувають різні. Як тільки не викручуються виробники, щоб привернути увагу до своїх пристроїв! Одним таким, безумовно привертає увагу, став Sound Heroes: спікер, виконаний у формі гуманоїдного робота. І він настільки крутий, що на краудфандінговой платформі Indiegogo відбив мінімальну суму всього за чотири хвилини.

Спікер Sound Heroes розроблений компанією Kalium Labs. І це не просто звичайна колонка в незвичайному форматі. З ним в комплекті йде бездротова зарядна док-станція, розширювач діапазону Wi-Fi і різнобарвна світлодіодна лампа. До речі, мало не забули. Тут є вбудована димова машина. Так. Димова машина. Не варто питати, навіщо вона тут потрібна. Просто чому б і ні?

Спікер Sound Heroes від Kalium Labs

Ринок Bluetooth-спікерів переповнений. Щоб не загубитися і вижити, новачкам індустрії потрібно представляти щось екстраординарне. Вже були представлені левітірующіе спікери, колонки, виконані у формі тенісного м'яча і навіть світлодіодні лампочки з функцією спікера. Sound Heroes не самий дивний з усього, що ми бачили за останні роки. Але, звичайно, самий гіковскіе. У робота-спікера навіть є своє ім'я. Його звуть AD'OM. І розробники планують в майбутньому випускати комікси і гри з ним в головній ролі. Звичайно, якщо краудфандінг добереться до позначки аж в 5 мільйонів доларів.

Колонка Sound Heroes

До речі, якщо кампанія відіб'є хоча б 1 мільйон, розробники представлять варіант спікера в повний людський зріст. Не дуже зрозуміло, як повнорозмірний спікер з димової машиною впишеться в сучасний ринок. Але зараз найбільш продаваною іграшкою є банальний спиннер. Так що, не виключено, що саме такого спікера належить стати новим героєм продажів.

Sound Heroes

Доступно аж 11 кольорів спікера. І два розміри. Стандартний висотою в 45 см і вагою в 3 кг, а також преміум вагою в 5,5 кг і висотою в 72 см. Перший працює 6 годин одному заряді, другий & nbsp; & mdash; всі вісім. Обидва оснащені двома USB-портами і одним microUSB для зарядки по кабелю, але тільки в комплект з преміум-версією входять док-станція і розширювач діапазону Wi-Fi. Обидва працюють з Bluetooth 4.0 і оснащені слотом для SD-карти. За кампанії маленький спікер обійдеться в 100 $, а великий преміум в 250 $. Якщо все пройде за планом, вже в жовтні у перших замовників з'явиться свій домашній герой з димової машиною.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар