Спікер Beoplay M3 від B & O стане найбільш компактним і доступним від виробника

Компанія Bang & Olufsen випустила найкомпактніший бездротової спікер серед усіх, що вже були в лінійці від виробника. Їм стала модель Beoplay M3. Девайс являє собою домашню колонку з замінної передньої кришкою. При бажанні пристрій можна легко адаптувати під дизайн приміщення, в якому воно буде постійно перебувати: будь то будинок або офіс. Говорячи про компактності спікера, не варто представляти крихітну колонку на Bluetooth. Модель M3 займе чільне місце в приміщенні і не загубиться.

Дизайн спікера Beoplay M3 був розроблений Сесілією Манц. Він оснащений двома підсилювачами в 40W, радіус частотності становить від 65 до 22 000 Hz. В B & O передбачили різні можливості для свого нового пристрою. У тому числі дротове з'єднання на той випадок, коли Bluetooth мережі недоступні. Користувачі можуть транслювати контент бездротовим шляхом через AirPlay і Chromecast, Wi-Fi-з'єднання (два діапазони частот, 802.11a / b / g / n / ac) є для цієї мети.

Колонка Beoplay M3 від Bang & Olufsen

Розміри спікера складають   11 x 15 x 14 сантиметрів. Важить Beoplay M3 1,46 кг. Пристрій виконаний з анодованого алюмінію, полімерів і тканини від Kvadrat. Є тут і алюмінієва чорна решітчаста кришка. Дизайн спікера стриманий, повністю закритий, вписатися може в будь-який інтер'єр.

Важить Beoplay M3 всього 1,46 кг.

Новий пристрій можна буде пов'язувати з деякими іншими спікерами від Bang & Olufsen. Серед них моделі Beoplay A6, A9 і M5. З цієї лінійки спікерів можна буде створити власну мультікомнатную аудіо-систему. Помістити Beoplay M3 можна на будь-яку поверхню. Вийде навіть повісити на стіну, якщо є відповідне кріплення. Для контролю спікером (перемикання треків, регулювання гучності, виключення і включення) передбачені кнопки на самому пристрої. Але підключитися і керувати ним можна також через супутнє мобільний додаток Beoplay App.

Спікер Beoplay M3 від B & O

Спікери від B & O вражають якістю і звуком. Але не менш вражаюча у них зазвичай ціна. Модель Beoplay M3 теж не стане найбюджетнішій в аудіо-ніші, ціна на неї призначена в 299 $. Але це в два рази дешевше, ніж Beoplay M5. Тому серед сімейства спікерів від виробника нову модель можна назвати не тільки найбільш компактною, але і найбільш доступною простому користувачеві.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар