Новини компанії Bang & Olufsen

Спікер Beoplay M3 від B & O стане найбільш компактним і доступним від виробника

Компанія Bang & Olufsen випустила найкомпактніший бездротової спікер серед усіх, що вже були в лінійці від виробника. Їм стала модель Beoplay M3. Девайс являє собою домашню колонку з замінної передньої кришкою. При бажанні пристрій можна легко адаптувати під дизайн приміщення, в якому воно буде постійно перебувати: будь то будинок або офіс. Говорячи про компактності спікера, не варто представляти крихітну колонку на Bluetooth. Модель M3 займе чільне місце в приміщенні і не загубиться.

Аудіосистема BeoSound Shape від B&O кріпиться на стіну і відмінно доповнює дизайн приміщення

Компанія Bang & Olufsen випускає зазвичай не тільки функціональні, але і вельми стильні аксесуари. Багато спікери цього розробника можна по праву вважати предметами мистецтва. Нове весняна пропозиція від B&O аналогію з мистецтвом і зовсім втілює в реальність. Це BeoSound Shape: аудіосистема модульного дизайну, яка кріпиться на стіну.

Модель B&O H9 приносить перекриття зовнішніх шумів на бездротові навушники

Бездротове прослуховування музики, перекриття зовнішніх шумів, амбушюри, щільно прилягають до вушних раковин ... Сьогодні, при створенні нових флагманських навушників, ці параметри повинні враховуватися як мінімум. Компанія Bang&Olufsen спробувала створити нові навушники преміум класу, які об'єднують в собі три цих важливих параметри.

Навушники Beoplay H5 підлаштовують звук під навколишнє оточення

Трохи більше місяця тому компанія Bang&Olufsen представила нову модель спікерів. І тепер знову засвітилася в аудіо-індустрії, продемонструвавши дизайнерські розумні навушники-вкладиші. Навушники Beoplay H5 забезпечені модулем Bluetooth 4.2 з системою Digital Sound Processing, яка, за словами розробників, відкриє користувачам нові двері в світ динамічного звуку. Користувачі можуть зв'язати навушники по Bluetooth з додатками на Android, iPhone і Apple Watch. І через додатки перемикати режими прослуховування, розроблені інженерами компанії.

Багато звуку в одному спікері: Beoplay A1 від Bang&Olufsen

Bluetooth колонки вже перестали нас дивувати. Це не причина засуджувати виробників, правда. Просто сучасний ринок буквально завалений різними девайсами такого типу, які, якщо чесно, складно відрізняти один від одного. А потім з'являється щось на зразок Beoplay A1 і змушує тебе повірити в те, що не все так сумно і одноманітно в середовищі спікерів. І виробники ще приховали в рукавах тузи.

Підписатися на цей канал RSS