Модель B&O H9 приносить перекриття зовнішніх шумів на бездротові навушники

Бездротове прослуховування музики, перекриття зовнішніх шумів, амбушюри, щільно прилягають до вушних раковин ... Сьогодні, при створенні нових флагманських навушників, ці параметри повинні враховуватися як мінімум. Компанія Bang&Olufsen спробувала створити нові навушники преміум класу, які об'єднують в собі три цих важливих параметри.

Бездротові навушники Bang and Olufsen H9

Якщо вам здається, що щось таке ви вже бачили, ви в якійсь мірі матимете рацію. Модель H9 практично ідентична моделі H7, випущеній B&O в минулому році. У всякому разі, зовні й на перший погляд. Амбушюри навушників оснащені точно такою ж системою запам'ятовування форми вуха носія. Та й покриті вони тією ж овечою шкірою, а скелетом їм служить точно такий же полегшений алюмінієвий каркас.

Навушники Bang and Olufsen H9

Як і їх попередник, навушники H9 оснащуються електродинамічними драйверами в 40 мм, передають звук в діапазоні між 20 Hz і 20 kHz. Безпровідне прослуховування музики можливе завдяки вбудованому модулю Bluetooth 4.2 з підтримкою кодеків atpX і AAC. Працюють навушники від батареї ємністю в 770 mAh, яку можна діставати і, за необхідності, поміняти. Якщо батарея розрядилася, а можливості зараз же поставити її на зарядку немає (або не хочеться просто переривати прослуховування музики), до навушників можна підключити аудіо-кабель, працювати вони будуть від нього.

Навушники Bang & amp; Olufsen H9

Навушники H7 пропонували 20 годин безперервної роботи на одному заряді батареї. Але без перекриття зовнішнього шуму. Новий флагман пропонує 16 годин роботи в звичайному режимі або 14 з постійним перекриттям зовнішніх шумів. Режим перекриття шуму можна активувати одним вертикальним рухом по сенсорній панелі управління, розташованій на правій чашці. Також можна використовувати мікрофон для збору звичайних зовнішніх шумів, щоб звуки, відмінні від них, проривалися крізь режим перекриття.

Навушники B & amp; O H9

Сенсорний інтерфейс (який ми теж бачили на моделі H7) дозволяє відповідати на дзвінки і ставити музику на паузу одним єдиним дотиком до панелі. А якщо ви проведете пальцем коло, з'явиться віртуальне коліщатко регулятора гучності. Розробники повідомляють, що працювати з сенсорною панеллю можна буде навіть у рукавичках.

Модель H9 доступна в двох колірних рішеннях: чорному і кремовому. Рекомендована виробником роздрібна ціна 499$. Для замовлення вони вже доступні через сайт Bang&Olufsen.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар