Бездротовий спікер raD працює в мультикімнатному форматі

Компанія Mass Fidelity стоїть за спікером The Core, бездротовим девайсом, який ще в 2014 році вражав своїм революційним звучанням. Спікер The Core був оснащений купою крутих функцій, якими сьогодні більше нікого не здивувати. Та й технічно був цілком непоганий. Тепер розробник вирішив повернутися до виробництва подібних девайсів. Зустрічайте бездротовий домашній спікер raD, що підтримує мультикімнатні режими. А якщо у вас вже є один зі спікерів The Core, ви без проблем зможете зв'язати його з новеньким raD, створюючи тим самим повноцінну домашню аудіо-систему.

Бездротовий спікер raD

Всередині raD встановлено залізо Radial Soundfield, що дозволяє йому забезпечувати будь-яку кімнату гучним чистим звуком. Хорошим звучання буде і за межами стін вашого будинку. А однією з найважливіших можливостей спікера став водозахист. Він отримав рейтинг IPX5 по захищеності від попадання води. Це означає, що ви зможете використовувати його в басейні, лазні або на пляжі, не боячись, що сплески води зашкодять тендітній техніці.

Спікер raD

Підтримка мультикімнатних режимів означає, що ви зможете додати до нього цілу мережу девайсів. Як окремих, так і тих, що відносяться до The Core, вже встановлених у вас вдома або в офісі. Для розширення бази додати можна буде навіть Core Sub. Для функціонування або управління системою не потрібні ніякі додаткові мобільні додатки. raD оснащений системою NFC для швидкого з'єднання з іншими девайсами по Bluetooth. Довго мучитися з налаштуванням не буде потрібно, транслювати музику можна практично моментально. На вбудованій батареї спікер може без перерви пропрацювати 8 годин, потім його потрібно зарядити.

Спікер raD не боїться води

Колонка raD

raD отримав роз'єм 3,5 мм для приєднання пристроїв, не оснащених Bluetooth. Підключати девайси безпосередньо можна і в цілях економії заряду батареї. У розмірах він 12,1 х 12,1 х 7,1 см. Зараз спікер є предметом кампанії зі збору коштів на Indiegogo. Початковою метою розробників була сума в 50 000 $, але вони вже підняли майже в три рази більше, а на збори залишилося ще три тижні. Інвесторам один девайс по кампанії обійдеться в 169$, доставка намічена на квітень 2017 року.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар