Розумні навушники Vinci програють музику і без телефону

Було очевидно, що в один прекрасний день на наші голови опустяться навушники на голосовому контролі. З Siri і Amazon Alexa, що відповідають на всі наші запитання, давно стало зрозуміло, що поява чогось подібного — просто питання часу. І ось будь ласка, на Kickstarter запущено кампанію зі збору коштів на виробництво Vinci, навушників, здатних програвати музику, працювати трекером активності, зачитувати вам текстові повідомлення і підказувати, в який бік іти. І все це без дротів і необхідності пов'язувати їх зі смартфоном.

Більш того, розробники стверджують, що під час використання навушники будуть навчатися. Тому не варто дивуватися, коли в один прекрасний момент вони почнуть попереджати вас про затримку потрібного вам автобуса або пропонувати включити вашу улюблену пісню.

Розумні навушники Vinci, кольору

Налаштовувати і працювати з девайсом ви зможете через тачскрін. На них же. Щоб задати системі питання, потрібно тапнути по екрану, а потім утримувати дотик, поки ви говорите. Через голосове управління таким чином можна буде попросити навушники програти пісні ваших улюблених виконавців або зачитати текстові повідомлення. Працюють вони з Wi-Fi і 3G-мережами. А ще вони можуть перекривати зовнішні шуми, працювати віртуальним асистентом і навіть записувати звук в тривимірному форматі.

Розумні навушники Vinci, можливості

Через навушники (певно ж через інтернет) можна буде підключитися до Spotify, синхронізуватися зі своїм профілем і слухати свої ж плейлисти. Під час прослуховування музики на тачскрін працює візуальний еквалайзер, що відображає те, що ви там собі слухаєте. Він може виглядати дивно з боку, та й не дуже потрібен самому носієві. Ви ж не зможете бачити, як він себе поводить, поки слухаєте музику. Але взагалі, це можна просто відключити, тим самим продовживши життя батарейці.

Навушники Vinci

Навушники Vinci оснащені 1 Gb оперативної пам'яті, 32 Gb внутрішньої і процесором ARX Cortex-A7. На них є Wi-Fi, 3G і Bluetooth. Працювати навушники зможуть до 14 годин з відключеним екраном, час роботи з постійно включеним візуальним еквалайзером скорочується.

Vinci відмінно підійдуть, якщо ви шукаєте навушники, які відв'яжуть вас від телефону. Урвати їх під час проведення кампанії можна за 100$ (або 150 $ за трохи більш просунуту версію), в роздріб вони коштуватимуть вже 200$ (і 300 $ за просунуту) . Відправку намічено на квітень 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар