Що таке бездротові навушники і як їх вибрати?

Гарні бездротові навушники - це ідеальна можливість слухати улюблену музику, аудіокниги та дивитися фільми в кращій якості.

Види бездротових навушників

При великій кількості пропозицій на ринку часто важко вибрати модель, яка підходить по характеристикам і не сильно б'є по кишені. Якщо Вам не є принциповим бренд, і навушники потрібні не для професійної діяльності, а хочеться всього лише слухати музику в транспорті або на прогулянці, ви вже можете легко підібрати бюджетний варіант, досить визначити, який із трьох видів навушників більше до душі:

  1. Повнорозмірні. Ідеальні для тривалого прослуховування завдяки великим амбушюрам і максимально зручною посадці. Самий габаритний варіант, і як правило, найважчий.
  2. Накладні. Компактніше повнорозмірних, накладаються поверх вушних раковин. Ідеальні для офісу, як правило, матеріал амбушюрів у них з велюру або синтетики, вуха в них потіють не так сильно, як в повнорозмірних, де найчастіше використовується штучна шкіра.
  3. Внутрішньоканальні. Самий компактний варіант, краще інших підходить для громадського транспорту.

Щоб судити про якість навушників, завжди читайте інструкцію. В описі товару безліч характеристик, головне, на що слід звернути увагу - діапазон. Стандартним вважається 20 - 20 000 Гц, саме такий діапазон безпечний для людського вуха. Деякі магазини надають покупцям можливість протестувати навушники на якість звучання і таким чином визначитися з покупкою. Якщо ж такої можливості немає, варто звернутися до відгуків покупців і з кількох варіантів вибрати найкращий.

Внутрішньоканальні бездротові навушники

Що потрібно знати перед вибором навушників

Перед тим, як вибирати собі нові бездротові навушники, необхідно розібратися в технології. Це дасть можливість правильно зорієнтуватися у виборі з урахуванням ваших цілей.

Якість підсумкового звучання в бездротових навушниках безпосередньо залежить від технології передачі даних. На сьогоднішній день можна виділити дві найбільш поширені системи: Bluetooth і радіочастотні.

Перший варіант особливо часто зустрічається серед виробників масового масштабу. Такі навушники дозволять добитися непоганого звучання навіть на вулиці, але порівнювати їх зі стандартними професійними дротяними навушниками можна, так як максимальна пропускна швидкість у кодека Bluetooth AptX складається всього 352 кб в секунду.

Що стосується радіочастотних бездротових навушників, то їх вартість на порядок вище і зустрічаються вони набагато рідше. Деякі виробники запевняють, що за допомогою даної технології виходить домагатися стиснення файлу і збільшення швидкості пропуску аудіо в рази більше, ніж у попередньої технології. З огляду на вартість подібних виробів і досить невелике коло потенційних покупців, професіонали найчастіше рекомендують саме вибирати бездротові навушники з Bluetooth модулем.

Повнорозмірні бездротові навушники

У чому перевага Bluetooth, якщо якість нижче? В першу чергу, далеко не кожен користувач зможе за фактом відрізняти якість звучання, якщо навушники виконані професійно. По-друге, універсальність Bluetooth дає можливість підключати пристрій до телефону, плеєра, ТВ, авто і так далі. Навушники з радіочастотної технологією такого забезпечити не зможуть.

Також важливо орієнтуватися на радіус роботи навушників. Якщо ви вибираєте гаджет для вулиці, то оптимальним буде відстань до 4-5 метрів, так як основний пристрій, як правило, буває поруч. Для будинку потрібні навушники з радіусом хоча б до 10-15 метрів.

Відштовхуючись від перерахованих вище параметрів, ви з легкістю зможете самостійно підібрати бездротові навушники.

Оцініть матеріал
(12 голосів)

Залишити коментар