Аргументи за і проти покупки БО Apple iPhone

Очевидна перевага покупки техніки Б/У - можливість заощадити від 20 до 50 відсотків від необхідної на новий пристрій суми. Подібна перспектива особливо актуально при придбанні телефону від іменитого бренду Apple, цінова політика якого не відрізняється демократичністю. У цій статті ми розберемо можливі підводні камені, з якими можна зіткнутися при бажанні заощадити.

Переваги підходу

Однозначно і стовідсотково констатувати перспективи придбання «яблучного» смартфона з рук неможливо: треба було б проводити серйозний аналіз телефону за участю кількох фахівців і з використанням професійного устаткування. Однак далеко не вся БО техніка Apple пройшла через руки неуважних людей: багато апаратів мало відрізняються від нових, а в деяких магазинах можна купити б / у айфон ще і з гарантією.

Звірка серійного номера

В першу чергу потрібно звірити реальний серійний номер пристрою з зазначеним в коробці. Для цього пройдіть в телефоні наступний «шлях»:

  • налаштування;
  • основні;
  • про цей пристрій.

Якщо серійні номери не співпадають, від покупки краще відмовитися: швидше за все, перед вами шахрай, що пропонує підроблене або вкрадене пристрій.

Серійний номер на Apple iPhone

Термін давності

Цікавий факт: колосальна кількість людей, що прагнуть встигнути за пролітає піском крізь пальці модою, набувають IPhone на хвилі піару моделі і незабаром продають за непотрібністю, або внаслідок виходу нового модного пристрою. Але трапляється й зворотне: деякі люди буквально вичавлюють з телефону «все соки» (мова йде про багаторічний активному використанні). Обов'язково уточнюйте у продавця історію гаджета. Не забудьте зажадати все йдуть в комплекті фірмові аксесуари; якщо вони відсутні, від угоди краще відмовитися.

Проблеми з батареєю

При покупці телефонів Б / У проблеми найчастіше виникають саме з акумулятором, експлуатаційний термін якого обмежений. З підвищенням «пробігу» зменшується термін утримання заряду: про нормативні десяти годинах говорити вже неможливо. При необхідності батарейку можна і замінити, однак ця послуга коштує недешево; тому для людей, які прагнуть заощадити, такий варіант навряд чи кращий.

Деякі нюанси

Наївно вважати, що Б / У iPhone буде виглядати точно так само, як новий. Не варто звертати увагу на кожну дрібну подряпину: помітити їх швидким поглядом зазвичай неможливо. Найголовніше - відсутність навіть невеликих тріщин на дисплеї: такі пошкодження здатні негативно позначитися не тільки на зовнішній вигляд пристрою, але і на його керованості.

Інший важливий фактор - сліди іржі в 30-піновим роз'ємі, слоті для SIM-карти, роз'ємі навушників та інших технологічних отворах. Наявність рудого відтінку говорить про те, що пристрій контактувало з великою кількістю вологи; помітивши його, варто насторожитися.

Контакт Apple iPhone з великою кількістю вологи

Природно, необхідно перевірити всі основні фізичні модулі: динамік, мікрофон, спалах, підсвічування екрану. Якщо виявлена ​​проблема не є для вас критичною, можна звернути на неї увагу продавця і спробувати трохи «збити» ціну.

Блокування

Якщо телефон був придбаний в західній країні, він може бути «прив'язаний» до певного оператора зв'язку. «Разлочить» iPhone непросто: зробити це можна тільки скориставшись недешевими послугами фахівців.

Також варто звернути увагу на блокування, здійснювану за допомогою Activition Lock. Відключити її самостійно буде неможливо: необхідний пароль від аккаунта Apple ID. Важливо, щоб обліковий запис iCloud була видалена з телефону.

Висновок

Підійшовши до перевірки Айфона, ви мінімізуєте ймовірність виявитися обдуреним. Не варто нехтувати і «дрібницями» - звертайте увагу навіть на термін гарантії, який можна перевірити на сайті технічної підтримки Apple при введенні серійного номера.

Бажаємо вдалих покупок!

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар