Роздуми на тему Apple Watch 2

Чого ж нам чекати від цієї новинки? На жаль, інформації про них поки не так вже й багато. Але знаючи як добре зарекомендував себе "розумний" годинник першого покоління, нам залишається чекати ще більших новаторських ідей від творців.

Сайт GSMArena уточнює, що компанія LG знову стане ексклюзивним постачальником дисплея для нової моделі. Експерти вважають, що товщина корпусу, а також його маса будуть зменшені, а от сам екран (його параметри) залишиться таким самим. Перші моделі Apple Watch загалом влаштовували споживачів у питанні автономної роботи годинника, так як він мав здатність зберігати на кінець дня приблизно 30-40% свого заряду. Природно, виробники в цьому плані міняти ємність акумулятора не планують. Але має сенс трохи зменшити час автономної роботи "розумного" годинника, що позитивно відобразиться на його дизайні.

Роздуми на тему Apple Watch 2

До речі, про дизайн. Ймовірно, компанія Apple знову не стане міняти прямокутну форму екрану. У планах лише додати різну кольорову гаму заставок для нього.

Роздуми на тему Apple Watch 2

Нові технології не стоять на місці, тому напевно Apple Watch 2 вже будуть мати вбудовану камеру, щоб без проблем здійснювати відеодзвінки. Природно, що з'явиться необхідність якісно поліпшити роботу Wi-Fi-адаптера. Операційка watchOS, а точніше вже її друга версія, дає годиннику можливість або приймати, або відхиляти виклики. Тепер у годинника нового покоління з'являться додатково медичні датчики та функція відстеження сну.

Роздуми на тему Apple Watch 2

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар