"Розумні" рукавички Goldfinger

Схоже, що ера комп'ютерних мишей і геймпадів добігає свого кінця, оскільки вже у недалекому майбутньому очікується поява "розумних" рукавичок під брендом Goldfinger.

Такий прогресивний інтерфейс являє собою пристрій типу "людина-машина". Ці рукавички мають повністю автономне живлення, про що заявив один з їхніх творців Джорджіо Де Паскуале, який є лідером групи розробників з Массачу́сетського технологічного інституту та Політехнічного університету Туріну.

Своїм зовнішнім виглядом Goldfinger вкрай схожі на гірськолижні рукавички, які активно використовують спортсмени. Але не все так просто, адже в саму тканину було вмонтовано механічні комплектуючі та дрібні електронні компоненти. Цей незвичайний підхід дозволив більш комфортно вводити інформацію.

Goldfinger-umnye-perchatky

"Розумні" рукавички взаємодіють з комп'ютером саме в бездротовому режимі, щоб уникнути використання зайвих проводів. А ось безперебійне живлення гаджет отримує за допомогою гнучких перетворювачів п'єзоелектричного типу, які активуються звичайним рухом пальців. Більш того, кожна рукавичка отримає вбудовані перемикачі та датчики, а також необхідні контаки.

Якщо одягнути Goldfinger на руки, то з'являється можливість за допомогою жестів управляти не лище окремими механізмами, але і цілими системами та комп'ютерами. Спеціальне ПЗ розпізнає абсолютно всі рухи. Вже зараз заявлено, що Goldfinger в майбутньому зможе допомогти в моделюванні, медицині, виробництві та в інших напрямках науки і техніки.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар