Casio презентував розумний годинник WSD F10

Розумні годинники вже давно знайшли своїх шанувальників, змушуючи виробників наслідувати популярні тенденції та розвивати власні лінійки унікальних цифрових пристроїв. Компанія CASIO не стала винятком та запропонувала свою модель розумного годинника. На виставці CES компанією був презентований WSD F10, який, за оцінками фахівців, став першим смарт-годинником для походів.

Для роботи пристрою використовується операційна система Android Wear, хоча візуально модель нагадує вдосконалену версію годинникових механізмів з лінійки G-shock. Розробники з CASIO постаралися максимально використати можливості вбудованої операційної системи.

Casio розумний годинник WSD F10 кольорова гамма

Слід зазначити, що нова модель смарт-годиника від CASIO буде оснащена різними видами дисплея:

  • монохромним;
  • кольоровим.

Саме кольоровий екран, що підтримує більше 16-ти мільйонів відтінків, дозволить ефективно відчути переваги смарт-годинника CASIO. При цьому обидва види дисплеїв мають роздільну здатність 320х320 пікселів при розмірі в 1,32 дюйма.
У кожній модифікації годинника відсутній GPS-модуль, що не дає змогу застосовувати їх у якості датчика при підключенні до мобільного телефону. Зате, згідно із заявою виробників, новим годинником можна користуватися під водою на глибині до 50-ти метрів.

Casio розумний годинник WSD F10 в помаранчевому корпусі

У новій моделі годинника CASIO встановлено:

  • цифровий компас;
  • датчик тиску;
  • вимірювач висоти;
  • календар, що фіксує час сонячного сходу та заходу.

Іншої інформації про новий годинник WSD F10, виготовлений компанією CASIO, наразі немає. Їх вартість складе приблизно 500 доларів.

Casio розумний годинник WSD F10 для риболовлі
1 / 3

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар