Digitsole презентував розумне взуття

У Лас-Вегасі розпочала роботу виставка CES 2016. Сьогодні однією з основних подій стала презентація лінійки розумного взуття від французької корпорації Digitsole. Розумним взуттям прийнято називати моделі, оснащені сенсорними датчиками та портами електронного зв'язку.

Всього в лінійці три моделі взуття. Кросівки Smart Shoe нагадують взуття з новітніх фантастичних блокбастерів. Творці цього футуристичного виробу позиціонують кросівки як взуття для міського середовища. Основна перевага Smartshoe – зручність і високі практичні якості: у цих кросівках можна ходити навіть взимку.

Digitsole розумні кросівки  Digitsole розумні кросівки

Вбудовані датчики підраховують кроки та обчислюють кількість « знищених » за добу калорій. Встановивши на смартфон спеціальну програму, власник Smartshoe отримує доступ до шнурків кросівок, які приховані під шаром тканини. Спеціальний привід затягує і послаблює шнурки після натискання потрібної клавіші на мобільному пристрої. Кросівки оснащені портом Bluetooth, перш ніж почати ними користуватися, власникам пропонують скачати з інтернету офіційний додаток.

І це далеко не всі інновації, які доступні власнику Smartshoe. Інженери Digitsole оснастили передню частину кросівок невеликими ліхтариками, що дозволяють освітити дорогу в нічний час. Звичайно, світло не дуже потужне, проте його буде достатньо, щоб оминути раптову калюжу. Розумні кросівки в постійному режимі проводять моніторинг власного стану і при зносі підошви до рівня, що не дозволяє поглинати удари об землю, відправляють повідомлення власникові. Підошву можна замінити або купити нове взуття. Вартість Smartshoe – 450 доларів. Звичайно, це дорого, але інноваційні штучки часто купуються не для того, щоб в них ходити або бігати.

Експерти відзначають функціональність вбудованого у кросівки Digitsole фітнес-трекера. Спеціальні фітнес-браслети так і не навчилися визначати різницю між кроком і звичайним помахом руки. Наявність трекера у взутті повністю виключає помилки в підрахунках.

Digitsole розумне взуття Warm Series

Smartshoe виглядають дуже футуристично, і багато хто просто не готовий до подібного дизайну. Для таких громадян фахівці Digitsole розробили серію красивих кедів і жіночих туфель під загальним найменуванням Warm Series. Це взуття теж рахує калорії та додатково зігріває ноги. Вартість взуття із серії Warm поки не повідомлялася.

Digitsole розумне взуття Warm Series

Наостанок не можна не сказати про батареї. Smartshoe заряджається від бездротової енергетичної станції та працює без підзарядки кілька діб. Warm доводиться заряджати від мережі, працюють ці кеди та туфлі до 6:00.

Digitsole пообіцяла випустити розумне взуття на ринок в кінці 2016 року.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар