Устілки з підігрівом + Winter керуються через мобільний додаток

Коли мова йде про устілки з підігрівом, ми насамперед згадуємо модель ThermaCELL. Уже кілька років тому можна було випробувати на собі ці устілки. Вони вражали, правда, не були універсальними, наприклад, не влазили в велотуфлі через свою товщину. Може тепер пощастить з новою моделлю, яка з'явилася в нашому полі зору, устілками + Winter? Спереду вони мають висоту лише 2 мм, а в області каблука — 6 мм. Ці устілки стануть найтоншими, що підігріваються, на сучасному ринку.

Одна з причин, чому вони такі тонкі (і, до речі, захищені від попадання води) в тому, що на відміну від ThermaCELL, на них немає ні порту для зарядного кабелю, ні перемикача. Заряджаються ці устілки бездротовим способом через зарядну панель, що входить в комплект, а активуються за допомогою додатка на iOS або Android.

Заряджаються устілки бездротовим способом

Додаток також дозволяє контролювати температуру підігріву. Варіюється вона від 20 до 40 градусів за Цельсієм. Термостати на пальцях і каблучній частині обох устілок автоматично відключаються, коли необхідної температури вже досягнуто. Також автоматично включаються, коли виникає така необхідність. Устілки заодно оснащені акселерометром, так що, якщо у користувача немає прямо зараз в руках смартфона, вони все одно активуються і почнуть гріти, коли він почне пересуватися.

Устілки з підігрівом + Winter

Повного заряду батареї вистачає на п'ять годин підігріву, заряджаються устілки протягом трьох годин. Важливо відзначити, що заряджаються устілки кожна окремо. Так що, заряджати їх доведеться всі шість годин, по черзі. Також варто знати, що якщо акселерометри не реєструватимуть рух довше п'яти хвилин, обігрів відключиться. Начебто нічого особливого, але це означає, що користувачеві буде потрібно кожні п'ять хвилин здійснювати рух ногою, щоб і далі зберігати їх в теплі.

Устілки + Winter

Розроблено устілки + Winter в Швейцарії, зроблені в Італії. З грудня в Європі вони вже доступні, але розробники додатково вирушили на Kickstarter, щоб зібрати коштів на сертифікацію і запуск продажів у Штатах. Отримати пару устілок через кампанію можна за інвестицію приблизно в 97$.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(2 голосів)

1 Коментар

  • Spook
    Spook Середа, 14 грудня 2016, 00:43

    На конц то, что то достойное внимания из этой области. Я бы купил.

    Коментувати

Залишити коментар