Модульний ліхтар Playful Base програє музику і заряджає ваші гаджети

Ми вже бачили ліхтарі з пляшками для води, модульні портативні ліхтарики і більші освітлювальні прилади для кемпінгу. Новий Playful Base від японського виробника Root Co вміщує в себе відразу все з цього. В одному пристрої присутній відразу кілька функцій, які можуть виявитися корисними на природі. Вдень в ньому можна носити з собою воду, а ввечері включати в якості ліхтарика для намету або освітлювального приладу для кемпінгу за її межами. І в будь-який час заряджати від пристрою інші свої гаджети і програвати улюблену музику.

Модульний ліхтар Playful Base

Пристрій Playful Base дещо відрізняється від інших пляшок-ліхтарів, які ви бачили. У нього немає стандартного пляшкового дизайну з ліхтариком на одному з кінців, замість цього розробники вирішили зробити щось більш сучасне і модульне. світильник інтегрується з базою, яка одночасно з цим працює як спікер. Вода наливається в світловий-модуль, Bluetooth-з'єднання з іншими вашими гаджетами передбачено. Є тут і невеличкий окремий ліхтарик, який можна запалювати при необхідності, коли повноцінне освітлення не потрібне.

Ліхтар Playful Base

В девайс вбудована батарея ємністю 2 000 mAh, якої вистачить на 10 годину повноцінного освітлення, 10 годин програвання музики або на 6 годин одночасного освітлення і музики. Додатково до пристрою можна придбати ще одну батарею ємністю в 6 000 mAh, яка буде кріпитися до дна базової частини. З нею можна висвітлювати і слухати музику набагато довше. Цей акумуляторний блок заодно оснащений двома входами USB для того, щоб працювати в якості пауербанка для інших ваших гаджетів. Або в них можна підключити який-небудь ще додатковий девайс.

Ліхтар Playful Base

Зовні Playful Base нагадує невеликий і тонкий циліндр діаметром в 70 мм. Пристрій поміститься в відділення для пляшки води в вашому похідному рюкзаку. Світлова потужність в 120 люменів, рейтинг захисту від води IP65, захист від попадання пилу також передбачена.

Playful Base

На виробництво пристрою запущена краудфандінговая кампанія на Kickstarter. За один базовий комплект по кампанії доведеться заплатити приблизно 95 $, а набір з додатковою батареєю обійдеться в 143 $. Коли (і якщо) пристрій відправиться у відкритий продаж, коштувати воно буде на 20% дорожче. Девайси по кампанії планується відправляти власникам вже в червні.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар