Розкладачка Kyocera Torque X01 відправляється підкорювати японські ринки

У більшості куточків світу розкладні телефони вже давно втратили свою актуальність. Сьогодні у нас їх якщо і купують, то бабусям чи дітям. Але вони все ще на подив популярні в Японії. Саме там і з'явилася нова розкладачка. Але не проста, а настільки захищена, що з нею хоч зараз можна вирушати на війну. Вона відповідає вісімнадцяти екстремальним військовим стандартам міцності, що визначені американським міністерством оборони. Розкладачку можна кинути на бетон, використовувати в кімнаті серед великої кількості пилу, брати з собою в басейн ... Все це (і навіть більше) нова модель Kyocera Torque X01 без проблем витримає.

Розкладачка Kyocera Torque X01

Модель Kyocera Torque X01 була зроблена для японського транспортера KDDI Corp. Своїм передплатникам компанія пропонує скористатися стильною розкладачкою для здійснення дзвінків, а також дає доступ до безлічі інших функцій і можливостей. У Kyocera заявляють, що цей девайс — не просто звичайна (нехай і надвитривала) звонилка. Вона включає в себе купу корисних додатків, серед яких є погодний з інформацією про стан атмосфери і температури, барометричні дані, рівні активності риб та інформація про припливи. Тут є навіть додаток педометр для відстеження активності й компас.

Телефон Kyocera Torque X01

Розкладний телефон отримав невеликий екран діагоналлю в 3.4 дюйма. Зате дивитися на нього можна навіть при прямому попаданні сонячних променів. Клавіатура сенсорна, працювати з нею можна в рукавичках. Є тут і пара спікерів, розташованих спереду і здатних передавати звук гучністю до 100 dB. Задня камера з 13 мегапікселямі з авто-фокусом, що розпізнає обличчя. Девайс оснащений і ліхтариком, який можна використовувати замість спалаху при зйомці в місцях з низьким рівнем освітлення.

Kyocera Torque X01

І, нарешті, телефон оснащений функціями, які можуть вам стати в нагоді, якщо ви підете гуляти кудись на природу. Серед них свисток для того, щоб вас могли знайти, ще один дзвінок, який буде дзвонити, як божевільний, поки вас не знайдуть. Є і гучна сигналізація для екстрених ситуацій. А заодно телефон буде відправляти аудіо-повідомлення, коли ви виходите із зони дії 4G LTE. Інформації про доступність і ціну телефону поки ніякої немає.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

1 Коментар

  • Валерий
    Валерий Четвер, 16 березня 2017, 23:08

    Kyocera Torque конечно классный, но расскладушки по моему уже морально устарели. Вон есть AGM A8 из защищенных. Стоит дешевле чуть ли не в разы, а по железу так даже лучше!

    Коментувати

Залишити коментар