Система Super mCharge від Meizu дозволить повністю зарядити смартфон за двадцять хвилин

Сучасні смартфони повільно, але вірно рухаються до повної свободи від батарей, що виймаються. І тепер проблема з акумуляторами може вирішитися двома шляхами: або вибирати більші, або скоротити час заряду до можливого (на даний момент) максимуму. Батарея більшого розміру означає і більші смартфони. Відповідно, виробники прагнуть піти іншим шляхом. Але навіть із застосуванням останніх технологій заряджатися смартфон буде близько години до повного заряду. Звичайно, якщо на цей смартфон не встановити Super mCharge від Meizu, систему, завдяки якій він зарядиться, поки ви п'єте свою ранкову каву. Само собою, неквапливо.

Більшість технологій швидкої зарядки, навіть Qualcomm Quick Charge, зазвичай дозволяють зарядити смартфон від 0% до 50-60%. Після цього швидкість заряду починає знижуватися, щоб завадити перегріву пристрою. За часом це займає 20-30 хвилин. Суть такої технології швидкого заряду в тому, що ви швидше за все будете зацікавлені в тому, щоб вам вистачило енергії акумулятора телефону на звичну діяльність, ніж в тому, щоб повністю зарядити батарею.

Але що, якщо ви зможете заряджати батарею повністю приблизно за той же час, за який згідно з швидкими технологіями вона заряджається до половини? Розробники з Meizu заявляють, що саме цього можна домогтися з їх Super mCharge. При потужності в 11V/5A (в цілому 55 ват) батарея буде заряджена за 20 хвилин до 100% з 0%. Звичайно, така швидкість заряду і висока напруга викликають питання про безпеку системи. У Meizu кажуть, що турбуватися нема про що. Система здатна тримати температуру при заряді нижче 39 градусів. І навіть після 800 зарядних циклів (саме циклів, а не раз) батарея ємністю в 3 000 mAh збереже 80% свого заряду.

Система Super mCharge від Meizu

Однак, в цій області Meizu варто бути особливо обережними. Після конфузу із вибухаючими акумуляторами Samsung до батарей прикуто особливу увагу. Незважаючи на всі обіцянки виробника, покупці можуть обходити стороною апарати з інноваційною зарядною системою. Особливо з урахуванням того, що ця технологія ще не була стандартизована. Та й ніякої інформації про доступність системи поки немає. Швидше за все, ми ще довго не побачимо Super mCharge на смартфонах Meizu або інших.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар