Новини компанії Meizu

Смартфон Meizu Pro 7 отримає другий екран на задній панелі

Другий екран на задній панелі смартфона? Звичайно, ми вже бачили щось подібне на YotaPhone. Кольоровий повноцінний LCD-екран на задній панелі? Теж бачили, у LG і Samsung. А що щодо повноцінного сенсорного екрану на задній панелі, розміру якого досить, щоб грати в ігри? Мабуть, це вже занадто. Але в останній інформації, що стосується нового флагмана від Meizu, моделі Pro 7, повідомляється саме про такий другому екрані. Великому, сенсорному і іграбельності.

Система Super mCharge від Meizu дозволить повністю зарядити смартфон за двадцять хвилин

Сучасні смартфони повільно, але вірно рухаються до повної свободи від батарей, що виймаються. І тепер проблема з акумуляторами може вирішитися двома шляхами: або вибирати більші, або скоротити час заряду до можливого (на даний момент) максимуму. Батарея більшого розміру означає і більші смартфони. Відповідно, виробники прагнуть піти іншим шляхом. Але навіть із застосуванням останніх технологій заряджатися смартфон буде близько години до повного заряду. Звичайно, якщо на цей смартфон не встановити Super mCharge від Meizu, систему, завдяки якій він зарядиться, поки ви п'єте свою ранкову каву. Само собою, неквапливо.

Meizu M3E стане першим смартфоном в новій лінійці E

В офіційному твіттері компанії Meizu з'явився анонс нового смартфона, який стане найпершим для нової телефонної лінійки. Так, не на Xiaomi єдиному тримається китайська телефонна промисловість. Смартфон, який був тільки що анонсований, отримав назву Meizu M3E.

Meizu m3s - стильний, металевий, функціональний, але все ще бюджетний

Те, що ти користуєшся девайсами середнього класу не означає, що тобі обов'язково треба економити на деякій розкоші пристрою. Особливо з урахуванням сучасного зниження цін на деталі. Це — саме те, що Meizu намагаються довести нам, представляючи свій новий смартфон, модель Meizu m3s. Як зрозуміло з назви, нова модель пов'язана з представленої в квітні Meizu m3. За фактом, моделі практично ідентичні, але є три істотні відмінності: нова модель випускається в металевому корпусі, з вбудованим сканером відбитка пальця і ​​набагато більшою вартістю.

Підписатися на цей канал RSS