Смартфон Meizu Pro 7 отримає другий екран на задній панелі

Другий екран на задній панелі смартфона? Звичайно, ми вже бачили щось подібне на YotaPhone. Кольоровий повноцінний LCD-екран на задній панелі? Теж бачили, у LG і Samsung. А що щодо повноцінного сенсорного екрану на задній панелі, розміру якого досить, щоб грати в ігри? Мабуть, це вже занадто. Але в останній інформації, що стосується нового флагмана від Meizu, моделі Pro 7, повідомляється саме про такий другому екрані. Великому, сенсорному і іграбельності.

Насамперед варто зрозуміти, навіщо взагалі може знадобитися другий екран на смартфоні. У випадку з YotaPhone це рішення було функціональним і простим. На ньому використовувався повноцінний дисплей з електричними чорнилом, на якому постійно демонструвався потрібний контент типу погоди, часу, карти або навіть газетної сторінки. Все те, що вам потрібно постійно, але на що не хочеться надто витрачати заряд батареї. Ще його можна було використовувати в якості читалки, яка завжди під рукою.

Смартфон Meizu Pro 7

Другий екран на Meizu Pro 7, показаний на останніх злитих матеріалах, таким корисним чи не здається. Так, теоретично він теж може відображати все, що завгодно. Тому що це просто LCD-екран. Але його розмір не підходить для демонстрації дійсно корисного контенту. Зате, на думку розробників, підходить для ігор. На злитих фото на цьому маленькому другому екрані був запущений клон гри Pac-Man. Виходячи з цього, можна припустити, що екран сенсорний. А інакше як вийде управляти персонажем? Хотілося б сподіватися, що не за допомогою кнопок регулювання гучності.

Meizu Pro 7

Варто враховувати, що Meizu Pro 7 не є якимось експериментальним смартфоном. Це повноцінний флагман розробника, з флагманськими ж технічними характеристиками. Швидше за все, він буде оснащений процесором   MediaTek Helio X30 або Samsung Exynos 8895, оперативною пам'яттю від 4 до 8 Gb, вільним простором від 64 Gb дл 128 Gb і подвійний камерою від Sony в 12 мегапікселів. Єдиним сумнівним моментом з новим флагманом є цей другий екран. Залишається тільки сподіватися, що розробники просто троля нас такими злитими матеріалами. І чекати офіційного анонсу.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар