Годинник StarVox з функцією "уокі-токі"

Пристрої, що носяться, на кшталт "уоки-токі" для любителів вирушати в походи поки тільки вибираються в окрему категорію на сучасному ринку. І вибираються дуже повільно, все-таки, цільова аудиторія порівняно невелика. Категорію цю вирішив поповнити розробник StarVox, який запропонував перетворити простеньку переговорну рацію для любителів походів на щось більш зручне. Девайс StarVox не буде потрібно кріпити на голову, він зручно сяде на зап'ясті. І це не просто двостороннє радіо, а й похідний розумний годинник з тачскріном, GPS і купою різних функцій.

Так, уоки-токі, які кріпляться на зап'ясті, вже в природі існують. Але вони більше схожі на іграшку, ніж на адекватний розумний годинник-рацію. У StarVox наблизили рацію саме до другої категорії. В результаті отримали розумний годинник, націлений саме на любителів походів на природу, яким потрібен переговорний радіо-пристрій. Девайс отримав тачскрін діагоналлю в 1,5 дюйма, GPS-навігатор, лічильник кроків, компас, підрахунок амплітуди руху, визначення температури і, само собою, Bluetooth-модуль.

Годинник StarVox

Навряд чи годинник-рація StarVox змусить напружитися таких запеклих виробників фітнес-браслетів як Garmin або Suunto, але функція уоки-токі дійсно виділяє девайс серед безлічі пристроїв, що носяться,  представлених зараз на ринку. Дуже легко уявити, наскільки корисними можуть бути радіо-комунікації для тих, хто захоплюється їздою на гірському велосипеді, скелелазанням й іншими видами спорту, при занятті якими може знадобитися безперебійний зв'язок з друзями і товаришами по зв'язці.

Годинник-рація StarVox

Розробники із StarVox повідомляють, що радіо-частота в 400-470 MHZ дозволить підключати необмежену кількість користувачів. Так що, всі члени великих компаній будуть залишатися на зв'язку. Антену вбудовано в ремінець годинника. Через це він виглядає соліднішим, але й товщим, ніж ремінець для будь-яких інших годинників, як звичайних, так і розумних.

Батарея ємністю в 420 mAh забезпечить 1,5 години активних переговорів або 192 години в базовому режимі годинника. Зарядка займає близько 100 хвилин.

Розумний годинник-рація StarVox

Звичайно, вся ця радіоелектроніка, поміщена в маленький девайс на зап'ясті, не обходиться без компромісів. Радіо-покриття тут дуже маленьке, лише 2 км. Це означає, що компанії не варто далеко розбрідатися один від одного, тому що в разі, якщо хтось загубиться, йому не допоможе радіо-зв'язок.

Для повноцінного виробництва девайса розробники зараз збирають кошти на Kickstarter. Годинники будуть доступні для інвесторів, які зробили внесок від 59$ в кампанію. Продавати в роздробі StarVox планується за ціною в 109$.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар