Пульт Sevenhugs Smart Remote контролює все, до чого дотягується

Sevenhugs запустили кампанію зі збору коштів на виробництво дуже крутого пульта управління на Kickstarter. І пристрій вже досягло мінімальної мети. Не дивно. Як кільце всевладдя зі знаменитої фентезі-саги, цей пульт створений для того, щоб контролювати усіх. Всі ці ваші девайси інтернету речей. Його назвали Smart Remote і він дійсно покликаний керувати всіма вашими домашніми пристроями. Екран пульта буде адаптуватися під пристрій, який вам потрібен в даний момент.

Розробники Smart Remote стверджують, що з ним можна буде управляти телевізором, медіа-програвачем, спікерами, розумними лампами, термостатами і взагалі практично всім, що завгодно. Якщо в його зону входить кілька пристроїв, він запропонує вам вибрати той, який потрібен вам. Тобто, ви не вимкнете випадково світло, бажаючи перемикнути канал на телевізорі з новин на щось веселіше. Для перемикання між девайсами на пульті управління є віртуальна карусель на верхній його частині.

Пульт Sevenhugs Smart Remote

Smart Contol може керувати будь-якими девайсами по Bluetooth, Wi-Fi або IR. Це така чарівна паличка для інтернету речей, яка вже зараз сумісна з 25 000 пристроїв. І пристрої ці постійно додаються. Більш того, з пульта доступний сервіс Uber. Так що, ви зможете прямо через нього викликати собі таксі. Ходять жарти про "фотографую на калькулятор". "Викликаю таксі з пульта від телевізора" вже навіть жартом стати не зможе.

Пульт дистанційного керування Smart Remote

Сам пульт йде з трьома сенсорами в комплекті. Сенсори ці треба буде розмістити по своєму житлу в різних місцях. Після установки вони автоматично просканують кімнату, в якій встановлені, складуть тривимірну карту. Щоб підключити пристрій для управління, пульт треба буде при налаштуванні на нього навести. Він розпізнає девайс, зв'яжеться з ним і все. Можна буде спокійно користуватися.

Кампанія зі збору коштів розраховувала мінімум на 50 000 $. Зараз на її рахунку понад 200 000 $. Попереду ще більше місяця на збори. Інвестиція в 149$ (або більше) забезпечить вам такий пульт з сенсорами. Відправку девайсів заплановано на липень 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар