Стилус Flip - найінтуїтивніший у світі

Художникам і дизайнерам, які працюють з графічними планшетами, часом дуже хочеться, щоб замість стилуса в руках був нормальний простий олівець. Зі стирачкою на кінчику. Саме таким, наближеним до олівця, стилусом і може стати для них Flip, девайс, що збирає на Kickstarter кошти на повноцінне виробництво.

З Flip вам не буде потрібно постійно заряджати стилус або підключатися з ним по Bluetooth до планшета, щоб отримати такі функції, як стирання або запобігання випадковому торканню екрана пальцем. Стилус Flip зрозуміє, що ви хотіли зробити без всього цього. Він інтуїтивний, простий у використанні і пропонує купу можливостей прямо відразу. Без перемикання і зайвих проблем. Хочете стерти шматок начерку? Переверніть стилус в руках і витирайте.

Стилус Flip

Flip підійде для використання як любителям, так і професіоналам. Він включає в себе різні насадки, які кріпляться магнітним способом. Міняти їх теж дуже просто. Практично без відриву від творчого процесу. Всього насадок три штуки, серед них є навіть художній пензлик.

Стилус Flip стірачка

Система запобігання випадковим дотикам працює просто: вони не відображаються смугами на малюнку. Тому що Flip відмінно знає, на якій він відстані від екрану. Ніяких лівих дратівливих втручань в процес не відбудеться, про це можна не турбуватися. Flip також допомагає економити енергію на планшеті, коли ви робите якісь нотатки. Це дуже зручно, коли не хочеться заради одного запису раз у раз вводити пароль на своєму iPad. Підсвічування буде просто бліднути, коли ви закінчите писати. І спалахне на повну, коли почнете знову.

Стилус Flip з насадками

Звучить дуже здорово, так? Але тут починаються підводні камені. Всі розумні функції девайса доступні лише власникам гаджетів на iOS. З пристроями на Android Flip працює, як звичайний стилус. Розробники планують в майбутньому підключити і Android, але не раніше 2017 року. Зараз їм потрібно, насамперед, зібрати повну суму на виробництво. І зайнятися цим самим виробництвом.

Стилус без додаткових насадок обійдеться по кампанії на Kickstarter мінімум у 40$. Більш просунуті, відповідно, вийдуть дорожчими. Відправка намічена на лютий 2017 року, свою мінімальну мету кампанія вже відбила.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар