Flameflex пропонує вам встановити на робочий стіл вогняне торнадо

Якщо ви любите зависати, спостерігаючи за вогнем, але не хочете потім прибирати попіл або створювати пожежонебезпечну обстановку в своїх оселях, то саме вам чудово підійде невелике вогняне торнадо, розроблене Flameflex (що отримало таку ж назву). Полум'я, що закручується в справжню воронку, поміщено в прозорий контейнер у формі туби. Загортається вогонь завдяки цікавій "магічній" технології Flameflex.

Flameflex

Девайс розроблений для використання всередині приміщення. Простенький дизайн дозволяє йому органічно вписатися в будь-який інтер'єр. Дизайн самого пристрою передбачає внутрішній циліндр, який повертається і тим самим закручує вогонь у воронку домашнього торнадо, при цьому створюючи низький тиск всередині. Завдяки низькому тиску нормальний струмінь полум'я витягується до 30 см у висоту. Ніяких лез або вентиляторів всередині не передбачено, тому полум'я щораз рухається по-різному. Хаотично, як природне, а не під музику як наприклад Fireside Audiobox .

Вогняне торнадо Flameflex

У пристрої передбачено спеціальний термометр, який не дозволить температурі вогню в тубі підніматися вище допустимого порогу. Це означає, що ви можете годинами милуватися вогняним торнадо, не доводячи девайс до перегріву. На поверхні, куди ви його поставите, девайс буде триматися на присосці. Розробники повідомляють, що якщо тримати його подалі від домашніх тварин і дітей, то він буде безпечнішим за звичайну свічку. Пристрій можна підключити через USB-кабель або вставити в нього батарейку. Для пальника використовується будь-який біоетанол, який тільки можна знайти у вашому районі.

Flameflex представлений з чотирма різновидами підставки: дерев'яною, мідною, червоно-мідною або алюмінієвою. Проект на Kickstarter планував зібрати 10 000 $ на виробництво, але вже зараз зібрав 26 000 $, попереду ще не менше двадцяти днів. Девайс на алюмінієвій базі обійдеться мінімум у 66$, на дерев'яній мінімум в 69$, на звичайній мідній мінімум в 71$, а на червоній мідній - мінімум в 78$. Повний комплект з чотирьох девайсів на різних базах придбати можна за 274$. Відправка пристроїв намічається на січень 2017.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар