Fireside Audiobox змусить вогонь танцювати під твої улюблені треки

Немає нічого кращого, ніж сидіти на дивані навпроти каміна, дивитися на вогонь, слухати приємну музику, тримаючи в одній руці склянку з хорошою випивкою, а в інший — долоню близької людини. Тепер ти зможеш змусити язики вогню танцювати під музику за допомогою пристрою Fireside Audiobox. Це Bluetooth спікер, у якого є бокс із язичками полум'я, що танцюють у ритмі прослуховуваної музики.

Більшість спікерів на сучасному ринку не призначені для того, щоб виставляти їх напоказ. Fireside Audiobox навпаки здатний стати центральним елементом дизайну вашої кімнати. Язички вогню привертають увагу, але коли вони починають рухатися у ритмі музики — все, від цього видовища відірватися буде неможливо. Корпус девайса зроблений з дерева, алюмінію і скла. І виглядає він неймовірно стильно.

Fireside Audiobox

Дизайнер пристрою, Тайрон Хейзен каже:

— Я хотів передати музичний настрій через візуалізацію вогню, щоб дати користувачам можливість отримувати максимальні враження від прослуховування музики, коли працював над дизайном. Fireside Audiobox став результатом дворічних досліджень і розробки. З фінальною версією вдалося досягти ідеального балансу між функціональністю, призначеними для користувача враженнями і красою. Пристрій здатний привнести веселощі і покращити атмосферу на вечірках або під час романтичної вечері на двох.

Пульт управління Fireside Audiobox

Спікер зв'язується з джерелом звуку по Bluetooth, його розміри складають 49.5 х 35.5 х 11.4 см. На одному заряді батареї він здатний без зупинки програвати музику вісім годин. Але, звичайно, зірка шоу тут вогонь. Загоряється він від пропанового циліндра, всього випускається 15 язичків полум'я з алюмінієвого циліндра.

Як тільки ти запалиш вогонь запальничкою, язички почнуть танцювати в такт музиці завдяки тому, що аудіо-хвилі проводяться прямо в алюмінієвий циліндр. Конструкція пристрою передбачає максимально вдалі умови для того, щоб вогонь був чуйним і податливим. Інтенсивність вогню можна налаштувати через панель управління на девайсі.

Bluetooth спікер Fireside Audiobox

Якщо у тебе виникають якісь побоювання на рахунок безпеки гаджета, то їх легко розвіяти. Тобі не потрібно боятися більше, ніж за вогонь свічки. Труба і скло зводять до мінімуму нагрівання. Вимогам безпеки він відповідає. Але, звичайно, залишати з цим приладом дітей — не найкраща ідея.

На виробництво Fireside Audiobox розробники збирають гроші на Kickstarter. Щоб отримати собі один з таких пристроїв, тобі потрібно інвестувати в кампанію 349$ (в перспективі — 399$). Відправляти планують в квітні або травні наступного року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар