Why'd випускає бездротовий спікер з системою голосового управління

Усього лише пару років назад компанія Whyd намагалася розворушити музичний світ за допомогою сервісу, що збирає ваші улюблені треки з усього інтернету і складає їх в одному місці. Тепер компанія вирішила просунутися і в світі гаджетів. І представила свій перший мульти-кімнатний бездротовий спікер. Якщо ви зацікавлені в тому самому сервісі-зібранні, можете не турбуватися, його кидати не планують. Просто тепер компанія Whyd буде відома ще і як виробник спікерів.

Спікер Whyd

Насамперед давайте поговоримо про дизайн девайса. Яйцеподібна форма, приємні кольори. Якби в IKEA раптом вирішили зайнятися розробкою спікерів, вони напевно були б саме такими (тільки з дивною назвою). Колонка Whyd використовує чотири сорока міліметрових спікера, щоб поширювати звук на всі 360 градусів. І оснащена блискучою скляною кнопкою, чутливою ​​до дотиків, за допомогою якої ви зможете цим гаджетом управляти.

Колонки Whyd, кольору

Але фізичний контроль вже застарів, чи не так? У Whyd саме так і думають. Тому Головне управління спікером покаледно на голосову систему, як у Amazon Echo. Ви просто будете задавати йому команди своїм звичайним голосом. Говоріть "запустити мій ранковий плейлист", не змінюючи звичного тембру голосу, а потім слухаєте музику з цього самого ранкового плейлиста. На спікер встановлено п'ять мікрофонів, завдяки яким він вас почує з будь-якої частини кімнати.

Спікер Whyd

Якщо ви вирішите придбати відразу два таких спікера, їх можна буде перетворити в стерео-пару, зв'язавши між собою. Працює пристрій з такими сервісами як Spotify, Apple Music, Google Play й іншими. Підключити його до джерела звуку можна по Wi-Fi або через Bluetooth. Налаштувати спікер від Whyd так, як вам потрібно, можна через супутній додаток для iOS або Android.

Мабуть, найбільш амбітним для Whyd стала його вартість. Роздрібна оголошена у 500$ , на попередньому замовленні можна заощадити 200 $ і купити його "лише" за 300$ . Але якщо вас цікавить щось мультифункціональне з голосовим управлінням, завжди можна замовити Amazon Echo за 180 $. Час на те, щоб подумати про доцільність покупки нового стильного спікера є. У роздрібний продаж він не відправиться ще до осені.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар