Навушники MDR-1000X від Sony поглинають зовнішні шуми

На ринку досить багато навушників, що перекривають шум. І лідирує серед них компанія Bose. Випускаючи нові навушники, що перекривають шум, виробникам потрібно на всі сто бути впевненими в тому, що їм дійсно є що запропонувати споживачеві. Новим розробником навушників такого плану стала компанія Sony. Модель MDR-1000X  — дротові/бездротові навушники, здатні персоналізувати відчуття від прослуховування музики для кожного користувача, придушувати зовнішні шуми і покращувати якість аудіо-файлів.

Звичайно, переплюнути на арені придушення зовнішніх шумів Bose проблематично. Але MDR-1000X стає найкращою пропозицією по навушниках від Sony на сьогоднішній день. Представники компанії заявляють, що поліпшене фільтрування звуку, подвійні сенсори шуму і новий дизайн амбушюри зможуть підняти їх на рівень вище на ринку аудіотехніки.

Навушники MDR-1000X від Sony

Все чудово звучить по заявам. І користувачі, що першими випробували на собі ці навушники на виставці IFA 2016 в Берліні, підтверджують, що роботу з придушення шумів в Sony виконали дійсно непогано. Правда, багато часу провести з ними наодинці поки неможливо, в продаж вони не надійдуть аж до жовтня.

Sony MDR-1000X

Всередині навушників встановлено два спікера, які перекривають сторонні шуми. Їх можна встановити у один з трьох режимів: в літаку, в поїзді/автобусі, в офісі. Коли користувач закриває правий навушник долонею, музика стає тихішою і система дозволяє розчути людські голоси, перетворюючись на своєрідний слуховий апарат. Також на правій чашці навушників розташовано сенсорну панель для стандартного управління. На одному заряді батареї пристрій працює 20 годин. Коли заряд закінчується, користувач може переключитися з бездротового режиму на провідний.

Навушники підтримують аудіо Hi-Res від Sony і LDAC Bluetooth кодеки, що дозволяє отримати чудове звучання при підключенні MDR-1000X до девайсів лінійки Walkman та інших подібних їм. Самі навушники зроблені дуже комфортабельними, з ними можна спокійно просидіти найтриваліший переліт.

Bluetooth навушники MDR-1000X

Вражаючих можливостей у цієї моделі досить багато. Наприклад, звук підлаштовується, коли носій одягає окуляри і чашки навушників не можуть сидіти дуже щільно.

Навушники доступні для оформлення замовлення. Відправлення почнеться в жовтні, в широкий продаж вони відправляться тоді ж. Вартість MDR-1000X оголошена у 399$. Доступні чорний і бежевий варіанти.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар