Кращі перекриваючі шум навушники від Bose нарешті стали бездротовими

У Bose дуже люблять говорити про те, як вони винайшли перекриваючі шум навушники. Винайшли, так. Ось тільки в гонці навушників на сучасному ринку компанії це не давало ніякогї переваги. Аджеж навколо бездротові девайси. І тут нарешті Bose довели свої найкращі навушники, QuietComfort, до бездротової лінійки. Повністю бездротової.

Прийшов час радіти.

На перший погляд нічого не змінилося. Модель накладних навушників QuietComfort 35 випускається в двох кольорах, чорному і сріблястому, а корпус виконаний з пластика. Вуха QC35 значно програють по стилю, особливо сьогодні, коли ринок переповнений яскравими цукерковими Beats і подібними до них моделями. Але зате в Bose зробили свої навушники компактними і дуже зручними, нова бездротова модель здатна стати ідеальним супутником для подорожей. Панель управління розташована на правому навушнику: там і регулювання гучності, і перемикання треків. І відмінний бонус: в навушники вбудована батарейка, що дає девайсу 20 годин стабільної роботи без додаткової підзарядки.

Чорні навушники quietcomfort 35

Сріблясті навушники quietcomfort 35

Bose, звичайно, не були б Bose, якби соромилися заламувати ціну. Навушники QC35 будуть продаватися по 350$. Зате ця модель, яка не дуже привабливо виглядає, не може не радувати потужністю і системою перекриття зовнішніх шумів.

Чорні навушники quietcomfort 35 на голові

Але набагато крутішою стала інша модель навушників від Bose (так, компанія виставила відразу кілька моделей в нову лінійку). Це навушники QuietComfort 30. Бездротові навушники-намисто теж зовні дуже на любителя, але якщо придивитися до їх параметрів, можна зрозуміти, що вже вони точно супер-круті.

Навушники QuietComfort 30

Також як і QuietComfort 35 ця модель йде з системою перекриття зовнішніх шумів. Але тут ще й можна регулювати цю систему, налаштовувати її під себе. Йдете по вулиці і потребуєте чути шум трафіку? Просто підкрутіть трохи систему перекриття шуму. Вас чекає десятигодинний переліт над Атлантичним океаном в компанії, ще й реве дитини в салоні літака? Викрутіть систему до максимуму, щоб нічого такого не чути! Контролювати можна як за допомогою програми для смартфона, так і через окремий кнопковий контролер.

Навушники QuietComfort 30

Модель QuietComfort 30 протримається, правда, всього 10 годин без підзарядки. Але і коштувати буде менше 300$. Ось тільки щоб отримати пару таких навушників на руки, доведеться чекати до вересня, в продажу раніше вони не з'являться.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар