Samsung повертається в фітнес-індустрію з новими бездротовими навушниками

Настав той час року, коли всі журнали буквально кричать про те, щоб ви підготували своє тіло до пляжного сезону. Але не тільки медіа-культура рекомендує почати рухатися. Технологічний сектор також в дії. У Jaybird вийшли нові водостійкі навушники-вкладиші і ось Samsung представляє нові навушники Gear Icon X

Навушники Gear Icon X від Samsung

Нові навушники Gear Icon X від Samsung — які чомусь будуть доступні для попереднього замовлення тільки в третій чверті цього року за ціною в 199 $ — також спрямовані виключно на людей що займаються спортом.

Навушники Gear Icon X від Samsung

Ці вкладиші захищені від попадання бризок води, оснащені вбудованим монітором серцевого ритму, можуть програвати плейлисти на Spotify, мають 4 Gb вільного простору і є повністю бездротовими. Тут немає ніяких довгих дротів навіть між самим вкладишем і регулятором гучності. Правда, перший час контролювати їх буде важкувато через компактний розмір.

Навушники Gear Icon X від Samsung

Якість звуку на високому рівні. Ці малюки можуть відмінно передавати баси, а високі частоти не звучать верескливо. А самі вкладиші в вухах не викликають дискомфорту.

Навушники Gear Icon X від Samsung

Навушники будуть доступні в чорному, блакитному або білому кольорах. У комплекті з ними йде кейс для зберігання, який також здатний заряджати навушники. З цими навушниками можна буде відчути себе справжнім кіборгом, вільним від купи дротів що заважають!

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар