Багато звуку в одному спікері: Beoplay A1 від Bang&Olufsen

Bluetooth колонки вже перестали нас дивувати. Це не причина засуджувати виробників, правда. Просто сучасний ринок буквально завалений різними девайсами такого типу, які, якщо чесно, складно відрізняти один від одного. А потім з'являється щось на зразок Beoplay A1 і змушує тебе повірити в те, що не все так сумно і одноманітно в середовищі спікерів. І виробники ще приховали в рукавах тузи.

Вже на перший погляд стає зрозуміло, що ми отримаємо щось цікаве. Новий "бюджетний" спікер від Bang&Olufsen відрізняється від стандартних Bluetooth-колонок. Найпростіше описати форму устрою як кнопку. Це пристрій круглої форми з гратами по верху і панеллю управління на боці. Спікер укомплектований автономним мікрофоном, який перетворює девайс в своєрідний спікерфон. Використовуючи його в парі зі смартфоном, можна без проблем влаштовувати телефонні конференції.

Колонка Beoplay A1 від Bang & Olufsen

Насправді, пристрій виглядає трохи дивно, особливо з урахуванням того, що до нього додано шкіряний шнурок, що більше нагадує краватку-боло. Але розробники B&O ніколи не соромилися використовувати незвичайний дизайн як для форми, так і для функціональності пристрою. Дизайн придуманий датським розробником фурнітури Сесілією Манц, він дозволяє спокійно носити спікер на шнурку з собою, а не стирчати з ним весь день за столом.

Колонка Beoplay A1 від Bang & Olufsen

Пристрій нагадує спікери UE Roll, тому що його також можна повісити на стіну, прив'язати до рюкзака або закинути в сумку і носити з собою. Однак, Beoplay A1 не виглядає і не відчувається більш міцним, ніж девайси від Logitech. Це змушує поміркувати над деякими питаннями про живучість девайса.

Ніхто не говорить, що спікер крихкий. Він захищений від подряпин і пилу, витримає кілька ударів, якщо ви його візьмете з собою в ліс в намет. Але ось тягти його за собою в душ не варто, та й якщо для вас важливіше всього саме живучість пристрою, варто пошукати щось інше.

Колонка Beoplay A1 від Bang & Olufsen

Найважливіше в цьому спікері — його звук. Розробники виконали відмінну роботу, встромивши дійсно багато звуку в такий маленький девайс. Спікер відтворює відмінний мікс з високих і низьких частот. І звук дає напрочуд потужний. Він голосніше аналогічних і при цьому, викручуючи гучність на максимум, ви можете не боятися появи спотворень звуку або перешкод.

Колонку можна використовувати цілу добу без підзарядки. В цілому єю користуватися можна по кілька днів. А заряджається вона через USB-порт дуже швидко. Підступ в ціні. Компанія представила пристрій як "бюджетний", і на думку представників B&O "бюджетность" описується в 250$.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар