Бездротові навушники Freedom від Jaybird на крок ближче до мейнстріму

Компанія Jaybird представила новий комплект навушників — бездротові вкладиші Freedom. Нова модель навушників стає четвертим поколінням вкладишів від компанії, що обіцяє користувачеві відмінний звук, зручність і стильний дизайн в одному флаконі. Виготовлені вони з металу, очищеного по піскоструминій технології, на відміну від попередніх пластикових моделей.

Гарнітура включає в себе всю необхідну електроніку для сполучення з основним пристроєм (смартфоном, планшетом або плеєром), яка поміщається в одну компактну коробочку, розташовану на кабелі. Навушники працюватимуть не менше восьми годин без зарядки. Тривалість "життя" забезпечується на чотири години завдяки вбудованій батареї. І ще на чотири — завдяки знімній батарейці на кліпсі.

Навушники freedom jaybird

Забезпечити собі додатковий час роботи навушників можна, зарядивши батарейку всього за 20 хвилин. Додатково вкладиші Freedom отримали можливість одночасно з'єднуватися відразу з двома пристроями по Bluetooth. Та й до одного пристрою тепер можна приєднати відразу дві пари навушників без кабелю-розводки.

Звук можна відрегулювати за допомогою додатка Mysound. Представники компанії повідомляють, що завдяки використанню металу в конструкції навушників замість пластика звук значно поліпшується сам по собі.

Навушники freedom jaybird

Вкладиші надійно сідають і не випадають завдяки силіконовим захисним вставкам. Кріплення розраховані на використання в умовах підвищеної активності. З цими вкладишами можна спокійно займатися активним спортом, не турбуючись про те, що в процесі вони вислизнуть.

Засновник і керівник компанії Jaybird, Джадд Армстронг, повідомляє:

— Freedom — нове покоління навушників, яке дає нам ще більше свободи у використанні. Компактні вкладиші представляють наш кращий звук і найнадійніший і зручний спосіб кріплення. Вкладиші Freedom підійдуть усім, і за розмірами, і за якістю. Металевий корпус і головка, огинає вухо користувача, стають також стильними елементами. Freedom дозволять слухати улюблену музику всюди   — хоч під час їзди на мотоциклі, хоч на вершині гірського піку завдяки своїй формі, зручній для носіння навіть під шоломом.

Навушники freedom jaybird

Навушники будуть поставлятися в трьох варіантах розмірів силіконових вставок і також трьох — головок самих вкладишів. На них вже можна оформляти передзамовлення, вартість оголошена в 199,95 $. У відкритому продажі навушники Freedom з'являться тільки до літа. Поставлятися вони будуть в декількох колірних рішеннях: чорному, золотом, блакитному і червоному.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар