McDonald's підноси перетворили в невеликі діджейські пульти

Підноси в закладах громадського харчування використовуються лише для однієї мети – швидко донести всі замовлені страви до свого столика. Але в нинішній час бурхливого розвитку цифрових технологій час цим нудним шматках пластика розширити свої функції. У минулому році в KFC з них зробили Bluetooth-клавіатури, щоб вам не доводилося тикати жирними пальцями по екрану свого смартфона. Тепер же в McDonald’s підноси перетворили в невеликі діджейські пульти.

McTrax

У межах рекламної кампанії, розгорнутої американським гігантом фаст-фуду в Нідерландах, «Макдональдс» об'єднав зусилля з агентством TBWA\Neboko і студією веб-дизайну This Page Amsterdam. Результатом спільної роботи став музичний піднос McTrax.

Як і Bluetooth-клавіатура від KFC, цей пристрій на вигляд нагадує звичайнісінький піднос, але на ньому є безлічь тачпоінтов, які виконують роль кнопок.

Тим, хто прийшов перекусити в McDonald’s для початку потрібно завантажити на свій смартфон/планшет спеціальний додаток, за допомогою якого ви зможете насолодитися повним набором функцій музичного розносу: створювати музику, використовуючи семпли, повторення, різні ефекти і навіть записувати власний голос.

McDonald ’ s McTrax

«Макдональдс» - «це саме те місце, де можна і потрібно веселитися всім і кожному» – приблизно так звучать слова директора з маркетингу McDonald’s в Нідерландах. Іншими словами, головна мета рекламної кампанії «Макдональдс» полягає в тому, щоб люди, а особливо тінейджери (на яких, власне, рекламна кампанія і була розрахована), які приходять в їх заклади перекусити, отримували задоволення, веселилися знову і знову.

Про те, щоб зробити музичні підноси McTrax доступними для жителів Сполучених Штатів або України, мова на жаль не йде. Та й для жителів Нідерландів вони стали доступними лише минулого місяця. Дуже шкода, адже як було б круто мати свій власний піднос і за сумісництвом справжній діджейський пульт (нехай і в мініатюрі).

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар