Sony представила нову аудіо-лінійку для створення домашнього кінотеатру

Ще у вересні Sony представила нову лінійку аудіо-продуктів для будинку. Тепер японці розкривають технічні дані своїх новинок, а також вказують ціни на них. Всі новинки розроблені для поліпшення або створення домашньої аудіосистеми. У лінійку увійшли колонки, AV-ресивери, телевізійні звукові панелі і аудіо-відео плеєри.

Першим в лінійці йде флагманський ресивер Sony STR-DN1070. За 600$ ви отримаєте абсолютно все, що потрібно для створення особистого домашнього кінотеатру. Система підтримує AirPlay, Google Cast, Spotify Connect. Вбудовані модулі Bluetooth і Wi-Fi. На ній розташовано 6 HDMI-входів, є підтримка контенту з роздільною здатністю 4K і HDR.

Sony STR-DN1070

Наступною йде звукова панель HT-NT5 TV, в складі якої йде бездротовий сабвуфер. Вартість панелі — 800$. Вона також оснащена вбудованою підтримкою Google Cast і дозволяє користувачам насолоджуватися музикою через додатки Spotify Connect або Pandora прямо з телефону або ноутбука. Звукова панель сумісна з контентом 4K і HDR і дозволяє відтворювати аудіо високої якості з ефектом присутності.

Sony HT-NT5 TV

З боку колонок Sony представили бездротові спікери SRS-ZR7 (300$) і SRS-ZR5 (200$). Обидві моделі оснащені модулями Bluetooth і Wi-Fi, здатні програвати аудіо високої якості і мають роз'єми для HDMI-кабелю. Колонки аналогічно підтримують Google Cast, а заодно і багатокімнатний режим.

SRS-ZR7 і SRS-ZR5

Програвач UHP-H1 Premium стане першим плеєром з підтримкою Blu-Ray від Sony. Коштувати плеєр буде 350 $. На додаток до можливості відтворення аудіо високої якості додана можливість читання SA-CD, DVD-Audio і MP3 дисків. Ця модель також підтримує багатокімнатний режим і може з'єднуватися з бездротовими навушниками або колонками через Bluetooth. Підтримка роздільної здатності 4K теж буде додана.

Sony UHP-H1 Premium

Останнім представлений програвач PS-HX500 для шанувальників вінілових платівок. Вартість — 600$. Плеєр здатний конвертувати формати, в тому числі з LP в високу якість.

Sony PS-HX500

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар