Диктофон Philips SpeechAir з тачскріном і камерою на платформі Android

Потреба голосового запису високої якості досі зберігається в деяких сферах діяльності. До таких відносяться медична та юридична галузі. Компанія Philips представила диктофон, який зовні більше нагадує новенький смартфон. Гаджет назвали Philips SpeechAir і він дійсно має багато спільного зі смартфоном. Навіть управляється операційною системою Ahdroid.

Диктофон Philips SpeechAir

Основне завдання девайса — звукозапис. І для того, щоб поліпшити її якість, гаджет оснастили відразу трьома мікрофонами, серед яких встановлений один 360-градусний для нарад і один спрямований для розпізнавання голосових команд. SpeechAir дозволяє відразу передавати записи по Wi-Fi або Bluetooth. А заодно всього одним рухом його можна перемкнути в режим віддаленого управління. Вбудована камера дає можливість робити знімки прямо під час запису або зчитувати з її допомогою штрих-коди.

Диктофон Philips SpeechAir

Для більшої надійності корпус диктофона покритий антимікробним та протиударним покриттями, а на тачскрін встановлено скло Gorilla Glass. Всі записи на SpeechAir відразу кодуються в 256 біт. Диктофон підтримує можливість захисту PIN-кодом або паролем, а камера легко блокується. Підвищити захист гаджета можна, обмеживши на ньому доступ до Wi-Fi. Компанія Philips орієнтується в першу чергу на юридичну і медичну галузі, де голосовий запис найбільш актуальний.

Диктофон Philips SpeechAir

Ємність вбудованої батареї — 2700 mAh, що дає можливість вести безперервну запис протягом 12 годин. Диктофон отримав двоядерний процесор Cortex A9 частотністю в 1,6 GHz і 1 Gb оперативної пам'яті. Працює девайс під операційною системою Android 4.4.2. Також на SpeechAir додали роз'єм діаметром 3,5 мм під навушники, а чотиридюймовий тачскрін оснастили IPS-матрицею, що підтримує 16 мільйонів кольорів і роздільну здатність 480х800. Вартість девайса поки не оголошена.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар