Новий сенсор руху в освітлювальній лінійці Philips Hue

Лінійка освітлювальних приладів і гаджетів до них Philips Hue розширюється з новим сенсором руху. Цей сенсор вельми спрямований. Коли ви опиняєтеся навпроти нього, світло включається. Але ж до того, як з’явилася сама ідея розумних будинків, людям доводилося йти до вмикача, щоб включити або вимкнути в кімнаті світло. Яке варварство!

Так в чому ж ключова відмінність цього датчика від всіх інших? Він працює на батарейках. А це означає, що ви зможете поставити його де завгодно в своєму будинку. Хоч в гаражі, хоч у ванній, хоч в будь-якому коридорі. У Philips повідомляють, що девайс буде працювати 2-3 роки на двох батарейках типу AAA. І обійдеться він вам в 39,95$.

Датчик руху до Philips Hue

Також сенсор зв'язується з вашим Hue Bridge і виконує команди з Philips Hue. Він навіть може визначати денний і нічний час. І просто не включати вдень світло, коли ви будете проходити повз нього. Рівень чутливості можна буде задати самостійно. Додаткові настройки (денний / нічний час, рівні чутливості) традиційно настроюються через супутній додаток до нового девайсу.

Сенсор руху до Philips Hue

Задня сторона девайса магнітна. Ви зможете прикріпити його куди завгодно, задавши кут огляду в межах 30 градусів вертикально і горизонтально. От і все. Дуже простий гаджет, який здатний полегшити життя власникам розумних освітлювальних систем від Philips Hue. З ним вам не доведеться діставати смартфон або підходити до вимикача, щоб увімкнути світло в кімнаті.

Рух пристрій зчитує з відстані близько 5 метрів. Прив'язати його можна до якихось певних ламп, серії або окремої кімнати. Тривалість життя батарейок буде залежати від того, як часто ви гаджетом користуєтеся.

Сенсор руху до Philips Hue

Про те, коли точно буде доступний новий гаджет лінійки, ми дізнаємося тільки в жовтні. За цей час ви можете встигнути забезпечити своє житло системою розумного освітлення, якщо ще цього не зробили. І якщо щось здатне зробити ранкові процедури перед роботою трішечки легшими, так це відсутність необхідності тикатись в екран смартфона в темній ванній.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар