Веломобіль Cabriovelo з відкритим верхом не буде перегріватися під вами

Для тих хто не знає, веломобілі представляють собою горизонтальні трихколісники, вкладені до аеродинамічного обтічника. Найчастіше вони оснащуються електропідсилювачами рульового управління, які перетворюють їх на щось середнє між автомобілем та байком. Закрита система стійка до самих різних погодних умов. Але коли зовні дуже волого, такі веломобілі можуть перегріватися. Ось чому було винайдено Cabriovelo. Веломобіль з дахом і боковими дверима, які можна прибрати і перетворити пристрій на машину з відкритим верхом.

Оригінальний Cabriovelo був розроблений сім років тому німецьким винахідником Крістіаном Вагнером. Тоді дизайн для нього створювався колегою Вагнера, Юргеном Мерле. Далі прототипу той веломобіль не пішов. Але не так давно проект вирішив повернути до життя вже італійський інженер Давид де Регібус.

Веломобіль Cabriovelo з відкритим верхом

У своєму нинішньому форматі Cabriovelo важить 45 кг. Планується випускати версію з вуглеволокна, але навряд чи вона буде набагато легше. У комплекті зі складними дахом і боковими сторонами, веломобіль оснащений повною освітлювальною системою і задньою кабіною на 200 літрів. За бажанням туди можна встановити додаткове дитяче крісло.

Веломобіль Cabriovelo з закритим верхом

Опціональний мотор на 250 ват розташований на передньому колесі, потужність отримує від літієвої батареї 36V 11Ah. А ось задні колеса доведеться крутити педалями, на те Cabriovelo і веломобіль. Максимальна дистанція, яку на ньому можна проїхати без зупинок становить 100 км.

Веломобіль Cabriovelo

Додатково встановити на веломобіль можна двірники для переднього скла, джойстик і задні колеса від Loopwheels. Всі додаткові опції доступні за запитом покупця. Подивитися на веломобіль в дії можна на відео від розробників.

Де Регібус і його команда запустили кампанію зі збору коштів на виробництво Cabriovelo на порталі Indiegogo. Як завжди, інвестуючи гроші в проект зараз, ви зможете отримати такий веломобіль за нижчою ціною, ніж та, що планується для відкритого продажу. Найбільшу базову модель зараз можно замовити за 4367$. Якщо збори не проваляться, відправка пристроїв запланована на травень наступного року.

Оцініть матеріал
(8 голосів)

Залишити коментар