Розумний електрокарт для дітей

Один із засновників компанії Nest, Тоні Фаделл, займається не тільки розробкою розумних термостатів і детекторів диму. Днями він урочисто відкрив нову компанію Actev Motors, яка представила розумні карти Arrow, призначені для дітей. Вони покликані допомогти дітям відчути, що з себе взагалі представляють електричні машини.

Уная електрична карт машина Arrow для дітей від компанії Actev Motors

Дитячий карт оснащений системою GPS-навігації і модулем Wi-Fi, щоб забезпечити юним водіям безпеку. Батьки зможуть через додаток обмежити геозону для водіння, встановити максимальну швидкість і, в разі небезпечної ситуації, активувати стоп-кнопку. Іншими словами навіть найменші діти (карт націлений на дітей у віці 5-9 років), зможуть кататися навколо без травматизму. У машину навіть вбудований додатковий сенсор для запобігання нещасних випадків.

Уная електрична карт машина Arrow для дітей від компанії Actev Motors

Старші діти також зможуть користуватися Arrow, карт переналаштовується. Можна буде вибрати з декількох стилів корпусу машини (серед яких є модель, зроблена під карти Формули-1), встановити більш потужний акумулятор і навіть придбати спорядження для дріфту, щоб розкрити у вашій дитині внутрішнього Кена Блока.

Але це не банальна купівля іграшки, яку батьки зможуть собі дозволити до вихідних. Початкова вартість за попереднім замовленням призначена в 600$, а після відправки в повноцінний продаж вони коштувати будуть зовсім 1000$. Але такий електричний карт переб'є по крутості машину Power Wheels, яку батьки купили сусідському пацану минулого літа.

Розумний електрокарт Arrow для дітей

На думку Фаделл ця розробка являє освітньо-розважальний девайс для багатеньких діток. Він пояснював у своєму інтерв'ю журналу Forbes, що планує показати дітям, що таке електричні машини. Навчити нове покоління, якому належить на них регулярно їздити. Хлопчисько, який почав водити Arrow, в майбутньому пересяде за кермо свого власного електромобіля від Tesla. Він вже буде знайомий з системою, що допоможе запобігти різним неприємностям на дорозі.

І, перш ніж ви самі задастеся цим питанням, так. Є ймовірність появи такої машини і для дорослих.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар