Інтерактивний навчальний проектор Egger для дітей

Egger — інтерактивний проектор, розроблений спеціально для дітей. Це потужний інструмент, за допомогою якого батьки зможуть розвивати в своїх дітях креативність. Egger використовує ігри, засновані на аугментованій реальності, додатки і уроки, які дозволяють дітям взаємодіяти з навчанням на просунутому сучасному рівні. Це — домашній кінотеатр, навчальний центр та розвага для всієї родини.

Діти здатні проводити багато часу за планшетами і смартфонами, малюючи на спеціальних додатках або створюючи власні мультики, а не тільки граючись в іграшки. Але для їх очей це не дуже корисно. Так, як і тривала робота з роботом Honeybot . Тому і було розроблено навчальний проектор Egger. Виконаний він в майже мультяшному дизайні, девайс привабливий для дітей і зручний для батьків.

Інтерактивний навчальний проектор для дітей Egger

Через проектор Egger можна запускати навчальні ігри. Можна дивитися дитячі фільми і мультфільми. Сенсори девайсу підберуть найбільш підходящі для перегляду показники світла. Через пристрій можна програвати музику, а можна перетворити його на своєрідний блокнот для нарисів. Завдяки спеціальному контролеру малювати дитина зможе прямо в повітрі. Заодно за допомогою проектора можна буде здійснювати відеодзвінки своїм рідним.

Навчальний проектор для дітей Egger

З аугментованою реальністю тут та сама біда, що й у згаданого вище Honeybot. Окремий додаток для цього бере малюнки (на спеціальному папері) дитини і, спроектувавши їх, змушує рухатися. Перетворює в мультиплікацію. Віртуальна реальність доповнюється елементами звичайної, а не навпаки.

Проектор для дітей Egger

Egger відтворює більшість аудіо і відео файлів. Закидаєте їх на флешку, підключаєте і починаєте веселитися. Портів кілька - USB, HDMI, micro-USB і аудіоджек. Працює Egger на базі операційної системи Android, ігри і додатки можна встановити через Play Market. Звичайно ж, батьки зможуть контролювати все те, що на пристрій встановлюється.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар