Проектор

Проектор Anker Nebula Capsule можна взяти з собою куди завгодно

В Anker представили новий проектор під назвою Nebula Capsule на краудфандінговой платформі Indiegogo. Пристрій виконаний у формі звичайної банки з газованою водою. Завдяки такій компактності, його завжди і всюди можна тягати з собою. А по потужності воно не поступається багатьом сучасним проекторів, що формує ваш домашній кінотеатр: Nebula Capsule здатний проектувати зображення розміром до 100 дюймів в діагоналі.

Проектор BenQ HT8050 4K перенесе в будинок зображення з екрану кінотеатру

Компанія BenQ по-тихому анонсувала вихід нового проектора для домашнього використання. З ним ви отримаєте купу класних можливостей. Але і коштувати він буде недешево. Роздільну здатність зображення проектор HT8050 отримав в 4K, а з ним і сертифікацію дисплея THK. Це говорить про те, що з новим проектором вийде домогтися якості зображення, як у справжньому кінотеатрі. Тільки з домашнім комфортом. Але, звичайно, зацікавленим в можливостях проектора доведеться викласти велику суму — виробник оголосив роздрібну ціну в 8 000 $.

Проектор VPL-VZ1000ES від Sony пропонує роздільну здатність 4K з короткої відстані

Компанія Sony продовжує розширювати свою лінійку пристроїв для створення домашнього кінотеатру. Новим девайсом став проектор VPL-VZ1000ES. Цей проектор здатний проектувати відео з роздільною здатністю 4K, сумісний з HDR і встановлюватися може на невеликій відстані від стіни. Він відтворює відео в співвідношенні сторін 16:9 розміром в 254 см, коли розташовується на відстані всього лише 15 см від поверхні (найчастіше стіни) для проектування. Він стане відмінним домашнім варіантом для створення кінотеатру, навіть якщо у вас немає можливості виділити під влаштування системи окрему кімнату.

Лазерний проектор ProBeam стане першим у своєму роді від LG

В LG повідомляють, що їх перший лазерний проектор вельми портативний, легко з'єднується з Bluetooth-спікерами, а також досить яскравий, щоб використовуватися навіть при денному освітленні. Більш того, проектор ProBeam працює на операційній системі WebOS, що дає йому можливість отримувати доступ до тих же самим додатків, які запускаються на розумних телевізорах від LG.

iKeybo: сама просунута проекційна клавіатура і клавіші для піаніно

Одна з нових кампаній на Kickstarter присвячена досить незвичайному девайсу, пристрою iKeybo. Він поєднує в собі функції лазерної проекційної клавіатури, клавіш для піаніно (або електронного синтезатора) і портативного пауербанка. Все в одному невеликому девайсі. З ним буквально будь-яку поверхню (краще, звичайно, плоску) можна буде перетворити на віртуальну лазерну клавіатуру або піаніно-клавіші для смартфона або планшета.

Наукова фантастика все ближче з Sony Xperia Projector

Ви, напевно, вже щосили надивилися на футуристичні комп'ютери та інтерфейси. Всі вони, за винятком систем із управлінням девайсом рухами в повітрі, схожі в одному — вони зроблені з тачскрінами. Встановлювати тачскрін абсолютно на всі навколишні поверхні (столи, стільці, скла, стіни) не дуже економічно і зовсім не практично. Мабуть, розумінням цього і керувалися в R&D від Sony, створюючи свою нову систему.

Інтерактивний навчальний проектор Egger для дітей

Egger — інтерактивний проектор, розроблений спеціально для дітей. Це потужний інструмент, за допомогою якого батьки зможуть розвивати в своїх дітях креативність. Egger використовує ігри, засновані на аугментованій реальності, додатки і уроки, які дозволяють дітям взаємодіяти з навчанням на просунутому сучасному рівні. Це — домашній кінотеатр, навчальний центр та розвага для всієї родини.

Лінійка проекторів LG Minibeam поповнилася двома новими моделями

Сучасні проектори, які використовуються в конференц-залах і для створення домашніх кінотеатрів, досить компактні і працюють на менших дистанціях. А ще вони коштують недорого, що дозволяє охопити більш широкий ринок. І компанія LG вже вступила на це поле з лінійкою Minibeam. Яка тепер оновлюється двома моделями на батареях. Це Ultra-Shot Throw (UST) PH450U і більш компактний проектор PH150G.

Розумні годинник від Samsung зможуть проектувати зображення прямо на твою руку

Представники компанії Samsung вважають, що найкращим вирішенням проблем маленьких розумних наручних годинників стане проектор. Компанія запатентувала для свого годинника проект, який дозволить проектувати більше зображення прямо на руку користувача.

Підписатися на цей канал RSS