Розумні годинник від Samsung зможуть проектувати зображення прямо на твою руку

Представники компанії Samsung вважають, що найкращим вирішенням проблем маленьких розумних наручних годинників стане проектор. Компанія запатентувала для свого годинника проект, який дозволить проектувати більше зображення прямо на руку користувача.

Концептуальна модель годинника буде працювати з проектором зображень, камерою, яка взаємодіє з проектованим екраном і процесором, контролюючим і об'єднуючим ці дві опції. Скетчі, подані на реєстрацію патенту, демонструють спроектоване на руку користувача меню. Ця технологія дасть можливість отримати більше простору для написання тексту або інших дій, пов'язаних з управлінням додатками на годиннику.

Годинник Samsung зможуть проектувати зображення прямо на руку

Реєстрація патенту не означає, що в Samsung вже розробили цю технологію. Компанія від цього ще далека, поки доводиться міркувати про функціональність і розмірі обмежень для розумних годинників. Зовсім недавно розробники ще тільки обговорювали той факт, що подвійний екран для девайса може стати гарною ідеєю.

Екрани у смартфонів стають все більшими, досить просто подивитися на популярні фаблет, але годинниковий екран фізично збільшити не вийде, коли доходить справа до розмірів, вони дуже обмежені. Користувача фруструє не тільки маленький екран, на якому часом неможливо щось розглянути, а робота ускладнена. Розумні годинник ще й програють по функціональності багатьом смартфонам, адже клавіатури для набору тексту в них не передбачено. Наприклад, Apple Watch дають користувачеві можливість тільки відповідати на текстові повідомлення, надиктовуючи текст. Або використовуючи встановлені "розумні відповіді". Нова проекційна технологія обіцяє надати місце для набору тексту і більший дисплей. Це переконає користувача в тому, що розумні годинник   — НЕ урізана версія смартфона.

Годинник Samsung зможуть проектувати зображення прямо на руку

Технологія може захопити не тільки розумні годинник: патент також враховує використання проектора на гарнітурах і приладах віртуальної реальності. На одному з скетчів юзер використовує гарнітуру, запрограмовану розпізнавати форму телевізора або холодильника, а потім використовувати ці простору для того, щоб спроектувати на них зображення.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар