Проектор Anker Nebula Capsule можна взяти з собою куди завгодно

В Anker представили новий проектор під назвою Nebula Capsule на краудфандінговой платформі Indiegogo. Пристрій виконаний у формі звичайної банки з газованою водою. Завдяки такій компактності, його завжди і всюди можна тягати з собою. А по потужності воно не поступається багатьом сучасним проекторів, що формує ваш домашній кінотеатр: Nebula Capsule здатний проектувати зображення розміром до 100 дюймів в діагоналі.

Згідно Anker, відомим переважно за свої зарядні пристрої, цей розумний DLP проектор стане першим на платформі Android 7.0. Розробники обіцяють, що Nebula Capsule забезпечить об'ємний звук на 360 градусів. За це можна сказати спасибі спікерам на 5 ват, об'єднаним з розумним підсилювачем. Приблизно такий же звук ви отримуєте, коли працюєте з домашнім спікером Amazon Echo. Відповідно, пристрій цілком може використовуватися як самостійний портативний Bluetooth спікер, а не тільки працювати в якості проектора.

Проектор Anker Nebula Capsule

Заряду вбудованої батареї проектора вистачить на 2,5 години проектування відео або на 40 годин програвання музики. Розміри девайса складають 11,9 х 6,8 сантиметрів, важить він трохи менше 425 грам. Серед можливостей пристрою   — поліпшені високі частоти і баси, з'єднання Bluetooth 4.0 і спікерная решітка з 9000 дірочок для розсіювання звуку.

Nebula Capsule екіпірована технологією швидкого заряду. До 70% зарядити її можна за годину. І повністю   — за два з половиною. Проектор може відтворювати відео і під час зарядки, тоді як багато "кишенькові" аналоги на це не здатні. А завдяки тому, що девайс працює на базі операційної системи Android, користувачі зможуть безпосередньо скачати на нього стрімінговие додатки, такі як Hulu або NETFLIX.

Компактний проектор Anker Nebula Capsule

Учасники також зможуть транслювати відео зі сторонніх девайсів: або отзеркалівая екран (для планшетів і смартфонів), або за допомогою кабелю HDMI (для будь-яких сумісних пристроїв, включаючи ігрові приставки і Blu-ray плеєри). Є тут і роз'єм USB-OTG. На самому проекторі є 8 Gb вільного простору. Вартість на краудфандінговой платформі Indiegogo починається з 199 $. Відправка орієнтовно намічена на грудень 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар