Проектор BenQ HT8050 4K перенесе в будинок зображення з екрану кінотеатру

Компанія BenQ по-тихому анонсувала вихід нового проектора для домашнього використання. З ним ви отримаєте купу класних можливостей. Але і коштувати він буде недешево. Роздільну здатність зображення проектор HT8050 отримав в 4K, а з ним і сертифікацію дисплея THK. Це говорить про те, що з новим проектором вийде домогтися якості зображення, як у справжньому кінотеатрі. Тільки з домашнім комфортом. Але, звичайно, зацікавленим в можливостях проектора доведеться викласти велику суму — виробник оголосив роздрібну ціну в 8 000 $.

Відповідно до заяв BenQ, модель HT8050 стане першим домашнім DLR 4K проектором, що отримав сертифікацію THK на сучасному ринку. Для шанувальників домашніх кінотеатрів він може стати одним з найбільш бажаних предметів. З цією моделлю користувач отримує 8,3 мільйона пікселів і зменшену кількість можливих спотворень, а також динамічний коефіцієнт контрастності 50 000: 1 і екстремальну точність передачі кольору зображення.

Проектор BenQ HT8050 4K

Більш того, проектор представляє технологію швидкого перемикання XPR, яка частково працює завдяки точному оптичному приводу з подвійним становищем. В результаті роботи цієї технології користувач отримує величезну роздільну здатність в 3840 х 2160 пікселів замість звичного Full HD 1080p. В BenQ заявляють, що завдяки цій технології усувається і розмиття картинки. Так що, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте не тільки круту роздільну здатність, але і чисте зображення.

BenQ HT8050 4K

Настав час поговорити про залізо. Проектор HT8050 4K оснащений високоточною лінзою, що включає в себе 14 елементів в шести групах, металеву трубу і порожнисту основу. У конструкцію лінзи також включений матеріал для додаткового низького розсіювання. Лінза поєднується з фокусом, що автоматично налаштовується, та технологією "реального зуму" (це коли при наближенні зображення зберігаються деталі, аж до найдрібніших). З цим проектором ви зможете отримати екран діагоналлю в 180 дюймів. Якщо, звичайно, у вас знайдеться стіна відповідного розміру.

BenQ HT8050

У відкритий продаж проектор BenQ HT8050 відправиться вже 24 лютого 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар