iKeybo: сама просунута проекційна клавіатура і клавіші для піаніно

Одна з нових кампаній на Kickstarter присвячена досить незвичайному девайсу, пристрою iKeybo. Він поєднує в собі функції лазерної проекційної клавіатури, клавіш для піаніно (або електронного синтезатора) і портативного пауербанка. Все в одному невеликому девайсі. З ним буквально будь-яку поверхню (краще, звичайно, плоску) можна буде перетворити на віртуальну лазерну клавіатуру або піаніно-клавіші для смартфона або планшета.

У iKeybo є чотири мовних режиму

У лазерної клавіатури є чотири мовних режима. Друкувати користувачі зможуть англійською, китайською, арабською або іспанською мовами. Так, охоплює всі ці мови. Але не виключено, що в майбутньому, якщо девайс пошириться і приживеться, можуть з'явитися й інші поширені мови для клавіатури. Кнопки на віртуальних клавіатурах зазвичай розташовані дуже близько один до одного, через що помилитися при друці дуже просто. Тут же вони розташовані на достатній відстані, що дозволяє і поподати по потрібним буквам, і не тягнутися від однієї до іншої через весь стіл.

Клавіатура iKeybo

Для лазерних клавіш також передбачено чотири режими, на чотири різних музичних інструмента. В дорозі, на перерві на роботі або просто будь-де можна буде вправлятися в музиці або складати її на клавішах, гітарі, ударних або басах. Для цього у пристрої передбачено спеціальний музичний додаток на смартфон, завдяки якому свої клавіші можна об'єднати з іншими інструментами, справжніми.

Проекційна клавіатура iKeybo

Коли девайс не використовується, він може слугувати в якості пауербанка для зарядки смартфонів, планшетів та інших гаджетів, які ви носите з собою. Завдяки компактному розміру тягати в рюкзаку, сумці або навіть кишені iKeybo не складе труднощів. Девайс легкий і маленький, але при цьому багатофункціональний. Адже його можна ще й використовувати як підставку для смартфона, тим самим перетворюючи на портативний комп'ютер. Ця можливість стане у пригоді під час запису відео або проведення прямої трансляції.

iKeybo оснащено батареєю ємністю 2000 mAh. Одного заряду вистачить на те, щоб без перерви друкувати протягом десяти годин. Передбачено тут і режим збереження енергії з можливістю швидко перемкнутися на активний.

Самий базовий девайс (з одною мовою клавіатури і клавішами) за обмеженою пропозицією кампанії на Kickstarter обійдеться мінімум в 89$ без урахування доставки. Якщо виробництво налагодиться і все пройде за планом, чекати віртуальну клавіатуру можна буде до червня 2017 року.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар