Набір EyeQue для перевірки зору заощадить час на походи до окуліста

Більшість з нас сьогодні проводить левову частку свого часу за комп'ютером. І навряд чи ми перевіряємо наші очі так часто, як варто було б. Нарешті з'явилося рішення проблеми частих походів до окуліста: була розроблена система перевірки зору для смартфона, яка обійдеться набагато дешевше, ніж місячний рахунок за мобільний зв'язок. Система отримала назву EyeQue Personal Vision Tracker. І розроблений цей набір, на відміну від інших мобільних систем для перевірки зору, спеціально для регулярного користувацього застосування.

Користуватися набором дуже просто. Ви приєднуєте мініскоп до свого смартфону, а потім запускаєте супутній додаток. Перед вами проходить серія забавних анімованих тестів, призначена визначати очні реакції. Завдяки отриманим даним для EyeGlass Numbers можна буде навіть відразу замовляти окуляри з відповідними лінзами (або контактні лінзи) онлайн. Результати тестів обробляються моментально. Отримана статистика дозволяє відстежувати динаміку зору і визначати захворювання типу астигматизму, пов'язані із зором. Дослідження показали, що дані виходять дуже точними, навіть у порівнянні з повноцінною перевіркою у окуліста.

Набір EyeQue для перевірки зору

Набір виходить дуже доступним. Сам мініскоп обійдеться користувачеві в 29,99 $ при покупці в роздріб, супутній додаток на iOS і Android йде абсолютно безкоштовно. З набором користувач зможе отримати одні безкоштовні числа для EyeGlass Numbers, кожні додаткові обійдуться в 1,99 $. Таким чином, замість того, щоб ходити раз в рік до окуліста, щоб перевірити свій зір, ви зможете перевіряти його так часто, як вам захочеться.

Додаток для EyeQue

Розробники уточнюють, що використання цього девайса не замінить на постійній основі походів до окуліста. Ряд очних захворювань тільки за рівнем зору не визначити, тому не варто забувати відвідувати лікаря. Система EyeQue потрібна для рядової перевірки динаміки зору і можливості змінювати лінзи або окуляри так, щоб вони максимально відповідали поточному стану зору.

Збори засобів на виробництво наборів були запущені на Kickstarter. Суми інвестицій починаються з 25$ за один мініскоп EyeQue. І всі ті, хто візьме участь у фінансуванні проекту на Kickstarter (як і ті, хто підпишеться на окремому сайті проекту) отримають необмежений безкоштовний доступ до всіх тестів на зір та системи відслідковування. Всі дані з перевірок будуть зберігатися в хмарному сховищі, що дозволить відстежувати динаміку змін зору.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар