Changhong H2 Смартфон досліджує навколишній світ на молекулярному рівні

Наші смартфони вже здатні на величезну кількість завдань: через них ми отримуємо доступ до інтернету, робимо фото, слухаємо музику, звіряємося з картами і, навіть, робимо самі звичайні дзвінки. Однак, новий, щойно анонсований смартфон Changhong H2 здатний на те, на що не здатні всі інші сучасні мобільні девайси. Відповідно до заяв розробників, він зможе показати нам те, з чого зроблено оточуючі речі.

Продемонстровано смартфон було на CES 2017. Пристрій на базі Android став результатом співпраці між Consumer Physics Inc., Analog Devices Inc. і Sichuan Changhong Electric Co.

Раніше ці три компанії працювали разом над створенням мініатюрного спектроскопа, представленого в 2014 році. Той пристрій працював за принципом зчитування інфра-червоного випромінювання з досліджуваного предмета, щоб визначити молекули в процесі. Аналіз випромінювання давав зображення відображених вібруючих молекул, що давало можливість ідентифікувати їх за індивідуальним оптичним підписом. Завдяки такому спектроскопу можна було визначати хімічну складову матеріалів.

Смартфон Changhong H2, задня кришка

Саме цю технологію в мініатюрі було вбудовано в смартфон Changhong H2. Розробники заявляють, що працювати система молекулярного розпізнавання зможе практично з будь-якими матеріалами. Однак, проблеми при визначенні можуть виникати у випадку з нутріентним значенням їжі, рівнем свіжості продуктів або автентичністю медикаментів. Варто зауважити, що межі можливостей пристрою не буде, коли сторонні розробники почнуть створювати свої додатки для H2.

Смартфон Changhong H2

Трохи інформації про інші технічні характеристики смартфона вже є у доступі. У товщину смартфон буде 8,9 мм, але частина з молекулярним сенсором по товщині складе 10,2 мм. Серед інших його можливостей буде сканер відбитка пальця, камера в 16 мегапікселів, HD-екран діагоналлю в 6 дюймів, алюмінієвий корпус і процесор частотністю в 2.0 GHz з 8 ядрами.

Смартфон вийде в Китаї в першій половині 2017 року, в США пізніше в цьому році. Інформації про вартість поки ніякої немає, подивитися на пристрій у дії можна на представленому розробниками відео.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар